Мапа сайту
- Easyblog 5 post entries
- Туристичні статті та новини - онлайн про подорожі
- Художні фільми про мандри
- Корисне | Цікаве | Освітнє Відео
- Корисні статті для мандрівників
- Новини туризму та подорожей
- Joomshopping products
- Харків
- Недобудована лікарня, Московський проспект, Харків
- Недобудований житловий будинок, Харків
- Обсерваторія університету Каразіна, Харків
- Оглядовий майданчик спуску Весніна, Харків
- Оглядовий майданчик та Гірськолижний комплекс ХАІ, Харків
- Оглядовий майданчик та траса для мотокросу, Харків
- Озеро Основа (Комсомольське озеро), Харків
- Озерянська церква, Харків
- Південний вокзал, Харків-Пасажирський
- Чорнобильська зона відчуження (ЧЗВ)
- Чорнобильська зона відчуження (ЧЗВ)
- Чорнобильська зона відчуження (ЧЗВ)
- Чорнобильська зона відчуження (ЧЗВ)
- Горішні Плавні (Комсомольськ)
- Горішні Плавні (Комсомольськ)
- Чорнобильська зона відчуження (ЧЗВ)
- Чорнобильська зона відчуження (ЧЗВ)
- Горішні Плавні (Комсомольськ)
- Чорнобильська зона відчуження (ЧЗВ)
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Львів
- Дерев'яна церква Святого Олексія, Львів
- Домініканський собор, Львів
- Еколого-натуралістичний центр (міні-зоопарк), Львів
- Закинутий мікрорайон, Львів
- Залізничний вокзал, Львів
- Залишки синагоги «Золота Роза», Львів
- Зоопарк врятованих тварин, Львів
- Каплиця Боїмів, Львів
- Квартира-музей Величковського, Львів
- Княжий храм Святого Миколая, Львів
- Львів
- Монастир Отців Оріоністів УГКЦ, Львів
- Монастир Св. Онуфрія, Львів
- Музей «Територія Терору», Львів
- Музей «Тюрма на Лонцького», Львів
- Музей Івана Труша, Львів
- Музей Івана Франка, Львів
- Музей історії електрифікації Львова
- Музей історії львівської залізниці
- Музей Арсенал, Львів
- Музей археології, Львів
- Музей визвольної боротьби України, Львів
- Музей етнографії та художнього промислу, Львів
- Львів
- Музей Михайла Грушевського, Львів
- Музей модерної скульптури Дзиндри, Брюховичі
- Музей пивної історії, Львів
- Музей природи, Львів
- Музей скульптури Пінзеля, Львів
- Музей староукраїнської книги, Львів
- Національний академічний театр Заньковецької, Львів
- Національний музей Андрея Шептицького, Львів
- Національний музей Шептицького ( 2й корпус), Львів
- Недобудована школа, Брюховичі
- Оборонні мури старого Львова
- Оглядовий майданчик Ратуши, Львівська міська рада
- Львів
- Успенська церква (вежа Корнякта), Львів
- Фабрика повидла, Львів
- Храм Іоана Золотоустого, Львів
- Храм Архистратига Михаїла (кармелітів босих), Львів
- Храм Вознесіння Господнього УГКЦ, Львів
- Храм Климентія Шептицького, Львів
- Храм Преображення Господнього, Львів
- Храм Святої Анни, Львів
- Храм Святої П'ятниці, Львів
- Храм святої Софії, Львів
- Храм Святої Трійці УГКЦ, Львів
- Кривий Ріг
- Ботанічний сад, Кривий Ріг
- Бурщицький відвал, Кривий Ріг
- Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг
- Відпрацьований залізорудний кар'єр НКГОКа, Кривий Ріг
- Вокзал станції Кривий Ріг Головний
- Георгіївська дзвіниця та Церква Іверської ікони Божої Матері, Кривий Ріг
- Глеюватський кар'єр та відвал, Кривий Ріг
- Залізничний міст з панорамним краєвидом, Кривий Ріг
- Затоплений Карачунівський гранітний кар'єр, Кривий Ріг
- Зони обрушення шахт, Кривий Ріг
- Кар'єр ПівдГЗК, Кривий Ріг
- Кривий Ріг
- Ландшафтний заказник кар'єру «Візирка», Кривий Ріг
- Метро трамвай, Кривий Ріг
- Музей історії «Кріворіжсталь», Кривий Ріг
- Музей історії Авіації, Кривий Ріг
- Музей гірничої техніки ПівнГЗК під відкритим небом, Кривий Ріг
- Музей гірничої техніки під відкритим небом, Кривий Ріг
- Музей залізничної слави, Кривий Ріг
- Музей мінералогії, Кривий Ріг
- Музей Михайла Мармера, Синагога, Кривий Ріг
- Музей трудової слави Південного ГЗК, Кривий Ріг
- Музей трудової слави ПівнГЗК, Кривий Ріг
- Музей трудової слави ЦГЗК, Кривий Ріг
- Недобудований співочий фонтан «Казка», Кривий Ріг
- Кривий Ріг
- Храм Первомученика і архідиякона Стефана, Кривий Ріг
- Храм Покрова Пресвятої Богородиці, Кривий Ріг
- Храм Різдва Пресвятої Богородиці, Кривий Ріг
- Церква Святителя Миколая Чудотворця, Кривий Ріг
- Церква Святої Великомучениці Катерини, Кривий Ріг
- Цирк, Кривий Ріг
- Червоний покинутий міст, Балка Північна Червона, Кривий Ріг
- Шахтарський парк, Кривий Ріг
- Ювілейний Парк, Кривий Ріг
- Донецька область
- Історіко-художній музей, Дружківка
- Блакитні озера, Лиман
- Дружківські скам'янілі дерева, Дружківка
- Заповідник Каменні могили, Українка
- Краєзнавчий музей, Добропілля
- Ландшафтний парк «Клебан-Бик», Костянтинівка
- Панська садиба Судермана, Зелене
- Парк кам'яних скульптур «Святогор», Дружківка
- Покинутий ресторан «Золотий півник», Добропілля
- Скелі Симаргла, Катеринівка
- Терикон шахти «Алмазна», Добропілля
- Терикон шахти «Добропільська», Добропілля
- Церква баптистів-євангелістів, Добропілля
- Запорізька область
- Іванове Джерело, Скельки
- Аквазоо Петропіль
- Ботієвська Вітрова Електростанція
- Будівля Ногайської жіночої гімназії, Приморськ
- Василівський замок (Садиба Попова), Василівка
- Водоспад Мокрої Московки, Івано-Ганнівка
- Водоспад, Дерезівка
- Етнографічний музей, Будинок братів Бергманів, Солоне
- Етнографічний музей, Розівка
- Краєзнавчий музей ім. Кабана Андрія, Пологи
- Краєзнавчий музей, Вільнянськ
- Краєзнавчий музей, Гуляйполе
- Краєзнавчий музей, Гусарка
- Краєзнавчий музей, Новомиколаївка
- Микільський кромлех, Стародавнє кам'яне капище, Микільське-на-Дніпрі
- Недобудований корпус лікарні, Василівка
- Обитічна коса
- Олексіївська фортеця Дніпровської лінії, Ланцеве
- Пам'ятка князя Святослава Ігоровича, покинутий табір Павлика Морозова, Микільське-на-Дніпрі
- Панське озеро, Григорівка
- Садиба родини Крігер, Гуляйполе
- Свято-Володимирський храм (1902р), Вільнянськ
- Свято-Троїцький храм, Приморськ
- Село німецьких колоністів менонітів, Ручаївка
- Хутор Петерсона, Червоний Яр
- Школа менонітів, Миколай-Поле
- Янцівський гранітний кар'єр, Кам'яне
- Івано-Франківська область
- Львівська область
- Водоспад Гуркало, Корчин
- Вознесенський костел, Підкамінь
- Гірськолижний курорт, Майдан
- Гора Парашка, Сколе
- Грот, Підкамінь
- Дендропарк і зоопарк Оброшине
- Залишки костелу, Крехів
- Каплиця Святої Параскеви, Підкамінь
- Каплиця Цетнерів на старому цвинтарі, Підкамінь
- Костел Всіх Святих, Годовиця
- Краєзнавчий музей, Миколаїв
- Крехівський монастир, Козульки
- Курортний парк, Моршин (Санаторій «Мармуровий палац»)
- Могила Захара Беркута, Тухля
- Монастир Походження Дерева Хреста Господнього, Підкамінь
- Палац Архієпископів, Оброшино
- Палац Скарбека, Заклад
- Покинутий цвинтар, Заклад
- Руїни костелу Воздвиження Чесного Хреста, Оброшине
- Скелі Довбуша, Поляницький ландшафтний парк
- Скельний монастир, Козульки
- Старосільський замок
- Храм Воздвиження Чесного Хреста та Святого Йосифа, Підгірці
- Храм Святих апостолів Петра і Павла, Будьків
- Церква Великомученика Димитрія, Оброшине
- Церква Св. Кузьми і Дем'яна, Корчин
- Церква Святої Параскеви, Крехів
- Церква Святого Миколая, Тухля
- Церква Собору Пресвятої Богородиці, Старе Село
- Церква Успіння Пресвятої Богородиці, Підкамінь
- Чортів Камінь, Підкамінь
- Чортова печера, Підкамінь
- Ясниський кар'єр
- Одеська область
- Вознесенська церква, Нерубайське
- Катакомби, Нерубайське
- Міст через Будацький лиман, Сергіївка
- Мавританський палац (Замок Курісов), Петрівка
- Монумент літаку МіГ-23, Лиманське
- Морський кемпінг, Лебедівка
- Морський обрив, Курортне
- Покинутий Готель «Південна», Сергіївка
- Покинутий корпус санаторію Пирогова, Куяльник
- Руїни католицького костелу св.Трійці, Лиманське
- Руїни Католицького храму Різдва Пресвятої Діви Марії, Кам'янка
- Руїни собору Успіння Пресвятої Богородиці, Лиманське
- Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка
- Старий корпус санаторія Куяльник, водогрязелікарня Пирогова
- Старовинний козацький цвинтар, Нерубайське
- Старообрядницький храм Казанської Богородиці, Приморське
- Українська хата, Нерубайське
- Церква Пантелеймона цілителя, Куяльник
- Церква Різдва Богородиці, Лиман
- Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Усатове
- Церква, Приморське
- Полтавська область
- Історико-краєзнавчий музей, Гадяч
- Архітектура центральної вулиці Воздвиженська, Зіньків
- Благовіщенська церква, Мгар
- Краєзнавчий музей, Березова Рудка
- Курган скорботи Голодомору, Мгар
- Маєток Баннікових (тимчасова садиба Закревських), Березова Рудка
- Мгарський Спасо-Преображенський монастир
- Музей-заповідник українського гончарства, Опішня
- Народний музей, Кобелячок
- Національний музей-заповідник Гоголя, Гоголеве
- Піраміда усипальниця Білевичів, Комендантівка
- Піраміда-усипальниця Закревських, Березова Рудка
- Покинутий будинок культури, Гадяч
- Покинутий палац Муравйових-Апостолів, Хомутець
- Радіотелескоп УРАН-2, Степанівка
- Садиба Закревських, Березова Рудка
- Свято-Миколаївський Храм, Гоголеве
- Свято-Успенський собор, парк Перемоги, Гадяч
- Центр Хасидизма «Адмор Азакен», Гадяч
- Центральний парк «Форт», Зіньків
- Церква Всіх Св'ятих, Гадяч
- Сумська область
- Василівська церква, Ромни
- Вознесенська церква (1795р), Ромни
- Володимирська церква (1844р), Могриця
- Краєзнавчий музей, Ромни
- Крейдяний кар'єр ландшафтного заказника Могриця
- Ленд-арт локація, Могриця
- Лифінська садиба Хрущова, Лифине
- Миколаївська церква (1885р), Миропілля
- Миколаївська церква (1892р), Червлене
- Миколаївська церква (1900р), Пустовойтівка
- Музей кролевецького ткацтва, Садиба Огієвських, Кролевець
- Музей Петра Калнишевського, Пустовойтівка
- Палац Ліщинських, Кияниця
- Парк Шевченка, Ромни
- Покинута графська садиба Капніст, Михайлівка
- Покинута дерев'яна церква Миколая (1730р), Боброве
- Покинута дзвіниця Спасо-Преображенської церкви (1883р), Миропілля
- Покинута садиба Зборомирских, Старе Село
- Покинутий Свято-Дмитрівський монастир (1881р), Рясне
- Руїни цукрового заводу, Мезенівка
- Садибний будинок Рудзинських, Кролевець
- Свято-Троїцька церква (1807р), Славгород
- Свято-Троїцький храм (~1700р), Запсілля
- Святодухівський собор, Ромни
- Страусина ферма, Верхня Сироватка
- Успенська церква (1759р), Межиріч
- Успенська церква (1805р), Верхня Сироватка
- Хотінський палац, Хотінь
- Церква Іоанна Предтечі (1886р), Рябушки
- Церква Архистратига Михаїла (1861р), Грунівка
- Церква Різдва Пресвятої Богородиці (1806р), Юнаківка
- Церква Святої Трійці (1773р), Пустовойтівка
- Яблуня-колонія, Кролевець
- Харківська область
- Єфремівська фортеця, Єфремівка
- Іоанно-Богословський дерев'яний храм, Старовірівка
- Історико-Художній музей Луньова, Пархомівка
- Альпійська долина, Васищеве
- Архангело-Михайлівський храм (1880р), Краснокутськ
- Археологічні розкопки, Верхній Салтів
- Бліндажі, Артюхівка
- Борисо-Глібський жіночий монастир, Водяне
- Будинок Лицаря, Гусина Поляна
- Будинок Малевича, Пархомівка
- Василівський храм, Пісочин
- Висота Маршала Конєва, Меморіальний комплекс
- Вознесенська церква, Золочів
- Вулиця покинутих піонертаборів, Покотилівка
- Вхід в Нарнію, Гусина Поляна
- Господарський двір та каретні, Шарівка
- Грот Найдьонов лісу, Знам'янка
- Грот Шидловських, Старий Мерчик
- Дім лісника та покинуті хоз-будинки, Шарівка
- Дамба, Старий Салтів
- Дворічанський національний природний парк
- Дерев'яна лікарня, Мурафа
- Дерев'яна церква Різдва Христового, Борова
- Дерев'яний будинок директора, Гути
- Дослідницький інститут «Блискавка», Слобожанське
- Етнографічний музей, Богодухів
- Етнографічний музей, Сахновщина
- Залізнична станція Буди
- Залишки заводу металоконструкцій, Лозова
- Земельний банк (1912р), Вільшани
- Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат)
- Краєзнавчий музей Бабенка, Верхній Салтів
- Краєзнавчий музей, Березівське
- Краєзнавчий музей, Валки
- Краєзнавчий музей, Великий Бурлук
- Краєзнавчий музей, Верхній Бишкін
- Краєзнавчий музей, Печеніги
- Краєзнавчий музей, Шевченково
- Красноградська пустеля, Петровка
- Краснокутський дендропарк
- Крейдяні гори, Мілова
- Крейдяне джерело, Вовчанськ
- Літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди, Сковородинівка
- Місце підземного ядерного вибуху «Факел», Хрестище
- Міський парк, Слобожанське
- Маєток Шидловських, Старий Мерчик
- Миколаївська дерев'яна церква (1753), Вільшани
- Могила чумака, колишнього запорізького козака Шульги
- Мохначівські кручи
- Музей «Харківщина у другій світовій війні», Висота Маршала Конєва
- Музей бойової слави гвардійців-широнінців, Таранівка
- Музей бойового братерства, Соколове
- Музей етнографії Слобожанщини, Артюхівка
- Музей культури та побуту Слобожанщини, Рокитне
- Музей Ольшанського, Приколотне
- Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка
- Музей Природознавства, Слобожанське
- Народний музей, Шарівка
- Національний природний парк «Слобожанський», Краснокутськ
- Недобудована атомна електростанція, Бірки
- Оглядовий майданчик «Гуляй Гора», Хорошево
- Олексіївська фортеця, Первомайський
- Олешківський кар'єр, Пісочин
- Орловський форт, Дячківка
- Пам'ятник літаку МіГ-12, Дергачі
- Пам'ятник Т-34 привокзальної площи Лихачове, Первомайський
- Парасківська фортеця, Парасковія
- Печенізьке водосховище, Печеніги
- Печера, Семиозер'я
- Плей-спот Хохлобочка (скид води з електростанції), Озеро Лиман, Слобожанське
- Площа і Сквер військової слави і пам'яті, Печеніги
- Пожежна вежа, Васищево
- Пожежна вежа, Донець
- Пожежна вежа, Слобожанська Площа, Золочів
- Покинуті конюшні Наталієвського парку, Володимирівка
- Покинута база відпочинку «Хвойна», Старий Салтів
- Покинута база Ехо, Графське
- Покинута військова база С-200, Есхар
- Покинуте село Червоносів
- Покинутий Будянський фаянсовий завод, Буди
- Покинутий дитячий табір «Дружба» заводу «Серп і Молот», Південне
- Покинутий дитячий табір «Сосновий бір», Тимченки
- Покинутий млин, Морозівка
- Покинутий піонер табір, Високий
- Покинутий піонерський табір «Сокіл», Тимченки
- Покинутий піонерський табір, Південне
- Покинутий пансіонат Діброва, Липці
- Покинутий санаторій «Рай-Оленівка»
- Покинутий Свято-Петропавлівський храм (~1800р), Петропавлівка
- Покинутий туберкульозний діспансер, Південне
- Руїни Первомайського хімічного заводу
- Руїни садиби Бекарюкових, Василівка
- Руїни садиби Колокольцевих, Рубіжне
- Руїни старої церкви, Малижине
- Руїни церкви, Первухинка
- Садиба в Кадніца, Богодухівський район
- Садиба Вебера, Первухинка
- Садиба дворян Балашових, Реп'яхівка
- Садиба Донець-Захаржевських, Великий Бурлук
- Садиба Клейнмихель, Лютовка
- Садиба Куликовських, Рокитне
- Садиба Наталівка, Володимирівка (Наталіївський парк)
- Садиба Шарівка, палац Кеніга
- Санаторій «Роща», Пісочин
- Санаторій Бермінводи, Березівське
- Свято Трифонівська церква, Слобожанське
- Свято-Введенська дерев'яна церква, Введенка
- Свято-Георгіївський храм (1913р), Кегичівка
- Свято-Духівський храм, Богодухів
- Свято-Покровська дерев'яна церква, Берестовенька
- Свято-Покровська церква (1808р), Пархомівка
- Свято-Преображенська церква, Нова Водолага
- Свято-Преображенський храм, Великий Бурлук
- Слобідська фортеця, Лозівське
- Співочі тераси, Городнє
- Спасiв Скит, Боркі
- Спасо-Преображенська церква, Садиба Наталівка
- Станція Гути
- Старий млин, музей «Українська слобода», Писарівка
- Суворівське джерело, Мохнач
- Хата дьяка, музей «Українська слобода», Писарівка
- Храм Архангела Михаїла, Донець
- Храм Архангела Михаїла, Рокитне
- Храм Всіх Святих, Старий Мерчик
- Храм Різдва Пресвятої Богородиці, Дергачі
- Храм Святителя Миколая (1880р), Миколаївка
- Храм Успіння Пресвятої Богородиці, Солоницівка
- Хресто-Воздвиженський храм, Новоселівка
- Церква Ікони Казанської Божої Матері, Первомайський
- Церква Архангела Михаїла, Пересічне
- Церква Богоявлення Господнього, Молодова
- Церква Покрова Пресвятої Богородиці, Писарівка
- Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Черкаські Тішки
- Церква Симеона й Анни, Яковлівка
- Церква Спаса Преображення, Печеніги
- Херсонська область
- Арабатська стрілка
- Будинок-музей Поліни Райко, Олешкі
- Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка
- Гейзер (гаряче джерело), Залізний порт
- Гліцеринове озеро, Стрілкове, Арабатська стрілка
- Завалена печера, Федорівка
- Зелені хутори Таврії, Гола Пристань
- Йодо-Бромне Гаряче джерело, Стрілкове, Арабатська стрілка
- Кам'яний арочний міст (1780р), Бургунка
- Кам'янська Січ, Республіканець
- Костел св.Миколая (1890р), Григорівка
- Костел Тіла Господнього (1846р), Правдине
- Краєзнавчий музей та галерея Сузір'я, Гола Пристань
- Краєзнавчий музей, Князе-Григорівка
- Краєзнавчий музей, Олешкі
- Кургани стародавніх степових народів, Козацьке
- Лемурійське озеро (озеро Сіваш), Григорівка
- Лютеранська кірха апостола Івана, Шведське село Зміївка
- Музей старих речей на базі зеленого туризму Чайка, Гола Пристань
- Музей Чорноморського біосферного заповідника, Гола Пристань
- Набережна, Гола Пристань
- Олешківські піски, Українська пустеля
- Пам'ятник кавуну
- Покинута каплиця XIX ст., Правдине
- Покинутий маєток Фальц-Фейнів, Новоолександрівка
- Покровська церква, Червоний Маяк
- Приватний музей Археології, Григорівка
- Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка
- Свято Покровська церква, Качкарівка
- Свято-Григорівський Бізюків монастир, Червоний Маяк
- Свято-Миколаївський собор, Очаків (мусульманська мечеть фортеці Ачі-Кале)
- Склеп родини Фальц-Фейнів, Новочорномор'я
- Солоне озеро санаторію Гопри, Гола Пристань
- Станіславський каньйон (Херсонські гори балки Байдиха)
- Тендрівська коса
- Троїцька церква, Князе-Григорівка
- Українська греко-католицька церква, Шведське село Зміївка
- Успенська церква (1776р), Нова Збур'ївка
- Храм Святої Великомучениці Варвари, Бехтери
- Церква Архангела Михаїла, Шведське село Зміївка
- Церква святого Георгія (1903р), Мала Кардашинка
- Церква Святого Духа, Гола Пристань
- Хмельницька область
- Бакота, Ландшафтний заказник «Староушицький»
- Замок Острозьких, Старокостянтинів
- Меджибізький замок
- Музей графа Ігнація Мархоцького, центр мархоцькознавства, Миньківці
- Нижній грот, Отроків
- Оборонна вежа XVI ст., Старокостянтинів
- Отроківський замок, садиба Сцибор-Мархоцького
- Покинутий Водяний млин, Старокостянтинів
- Старі ворота в Отроківський замок
- Старовинне кладовище, Отроків
- Церква святого Миколая (1546р), Меджибіж
- Чернігівська область
- Георгіївська церква (1817р), Качанівка
- Готичний міст паркового комплексу Ґалаґанів, Сокиринці
- Домницький монастир Свято-Різдва Богородиці, с. Домниця
- Краєзнавчий музей Верьовки, Березна
- Менський зоопарк, Мена
- Миколаївський Крупицький жіночий монастир, Вербівка
- Мистецький хутір «Обирок»
- Михайлівська церква (1880р), Городище
- Палац Галаганів, Сокиринці
- Палац графа Рум’янцева-Задунайського, Вишеньки
- Палац Тарновських, Качанівка
- Парк Якова де Бальмена, Линовиця
- Покровська церква (1706р), Синявка
- Покровська церква, Дягова
- Покровська церква, Синявка
- Ротонда, Сокиринці
- Руїни башти Якова де Бальмена, Линовиця
- Руїни Максаківського монастиря, Максаки
- Сокиринський архітектурно-парковий комплекс, Сокиринці
- Соколиний хутір, Петрушівка
- Троїцька церква, Степанівка
- Успенська церква (1780р), Вишеньки
- Успенська церква (1819р), Линовиця
- Храм Успіння Пресвятої Богородиці, Волосківці
- Церква Дмитра Ростовського, Чорнотичі
- Церква Різдва Богородиці (1796р), Рождественське
- Церква святої Трійці (1787р), Бігач
- Черкаська область
- «Дикий Хутір», Музейно-ресторанний комплекс, Буда
- Іллінська церква, Суботів
- Історичний музей, Кам'янка
- Будинок лікаря Городецкого, Мошни
- Буцький каньйон, Буки
- Вітряний млин часів Тараса Шевченко, Будище
- Гребля Стеблівської ГЕС
- Дерев'яна церква Петра Калнишевського, Буда
- Дитячий козацький табір «Водяницький кіш», Водяники
- Дуб Максима Залізняка, Буда
- Етнографічний комплекс «Козацький хутір» (Скансен), Стецівка
- Замчище Богдана Хмельницького, Суботів
- Занедбана садиба Голованського, Стеблів
- Католицький костел (руїни), Медведівка
- Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
- Курган Козацький
- Літературно-меморіальний музей Пушкіна та Чайковського, Кам'янка
- Літературно-меморіальний музей Тараса Шевченка, Шевченкове
- Місце народження Тараса Шевченка, Моринці
- Маєток Павла Енгельгардта, Будище
- Музей млинарства (Покинуті млини), Стецівка
- Палац Лопухіних, Музей Корсунь-Шевченківської битви
- Пам'ятник паровозу, станція Тараса Шевченка, Сміла
- Пам'ятник Росичу, острів Зелений, Корсунь-Шевченківський
- Печера, Холодний Яр
- Римо-Католицький Костел, Мошни
- Руїни Буцької ГЕС, Буки
- Свято-Вознесенський храм з млинами, Водяники
- Свято-Георгіївська церква, Мизинівка
- Свято-Троїцький Мотронинський жіночий монастир, Холодний Яр
- Спасо-Преображенська церква, Мошни
- Три криниці Богдана Хмельницького, Суботів
- Тясминський каньйон, Кам'янка
- Хата дяка, Шевченкове
- Холодний Яр
- Церква Успіння Пресвятої Богородиці, Медведівка