Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Малюнок людини-вовка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка Садиба людини-вовка (палац Дубецьких-Панкеєвих), Василівка

«Лігво вовка» прямо над трасою? Ага, на Одещині таке можливо. Ба більше, навіть не звичайного, а знаменитого фройдівського «людини-вовка».

Насправді, так називають садибу у селі Василівка Одеської області, де жив відомий пацієнт. Її побудували всередині ХІХ ст для генерал-майора Дубецького, який володів тоді всім селом, можливо, за проектом автора Потьомкінських сходів, але це лише одна з версій. Дивлячись на руїни, що залишились від садиби , важко повірити, що в свій час її порівнювали з Зимовим палацом в Петербурзі. До 20х рр. ХХ ст. маєток Дубецького оточували фруктові дерева, поряд був фонтан і ставок з рибою. До нього, за легендами, вів один із багатьох підземних ходів, прокладених під будинком.

Коли Дубецький помер, садибу придбав купець Константин Панкеєв, чий син і прославив це місце. Сергій Панкеєв став героєм книги Зигмунда Фройда «Із історії одного дитячого неврозу» , що вважається класикою психоаналізу. Ще будучи дитиною, хлопець почав страждати від кошмарних снів про вовків, що сиділи на дереві і говорили до нього очима. У Сергія розвинулася панічна боязнь цих тварин. Він їздив на лікування до багатьох психотерапевтів, одним із яких став Фройд. До речі, саме завдяки останньому Сергій і став відомий як «людина- вовк». Він жив у маєтку до Революції 1917 року.За радянських часів у будівлі була сільська рада, а згодом її використовував зерно-молочний колгосп. Під кінець ХХ ст, садибу остаточно закинули, розібрали на матеріали, а те, що залишилось, руйнується з величезною швидкістю.

Як дістатись!?
Доїхати до Василівки, де знаходиться садиба «людини-вовка», можна з Одеси з автостанції «Привоз» автобусами у напрямках Лиманське, Роздільна, Михайлівка, Новокрасне (відправляються майже щогодини). Година дороги і Ви на місці. Там ідете трасою повз заправку «Валерія» і за шиномонтажем звертаєте праворуч, потім ще раз праворуч, далі 10 хв стежкою не звертаючи і ось воно – «лігво людини-вовка».
 
Координати:46.6162691, 30.2981043
Автор: Ірина Макуха
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (2)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support