ПРО #FINDWAY

Що таке #FINDWAY ?

Файндвей це всеукраїнський волонтерський проєкт, спрямований на пошук та збір найцікавіших місць України на одному веб ресурсі, зі зручною фільтрацією, категоріями, інтерактивною мапою та усією необхідною інформацією для планування Вашої подорожі.

Але наше місія більш завзята - популяризація туризму та культурної спадщини України.
Loading...

Чому ми це робимо?

Ми любимо свою батьківщину та обожнюємо подорожувати нею, але більшість українців вважає що в Україні нема що подивитись та куди поїхати. На нашу думку, це пов'язано в першу чергу з відсутністю єдиного інформаційного та зручного ресурсу, де можна було б дізнатись що цікавого є в кожному з куточків нашої держави.

Україна має неймовірний туристичний потенціал, але для його ефективного розвитку спочатку ми маємо дізнатись що і де ми маємо. Саме тому ми працюємо над проєктом #FINDWAY, та хочемо допомогти кожному українцю та закордонному мандрівнику мати інструмент, який дозволить легко знайти та спланувати подорож теренами нашої батьківщини.

Наші цінності

Подорожі то наша пристрасть

Україна туристичний центр Східної Європи

Дбайливе ставлення до природи та тварин

Соборна та незалежна Україна, українська єдина державна мова

Жага до пригод та розширення зони комфорту (недоумство та відвага)

Збереження та популяризацію культурного надбання України

Матеріали на сайті

Фотоматеріали

98% фотографії об'єктів зроблені особисто командою #FINDWAY, тому при їх використанні посилання на сайт проєкту є обов'язковим.
Деякі з фотографій ми отримуємо від волонтерів, тому якщо якісь з матеріалів порушують авторське право, будь ласка, напишіть нам.

Логотипи областей

У якості логотипів областей були використані роботи українського художника Андрія Єрмоленко.

Текстові матеріали

Описи об'єктів та статті готуються як командою проєкту, так і волонтерами, тому можуть бути не точними та відображати думку авторів.

По всім питанням стосовно #FINDWAY

Микола Грім

Засновник проекту #FINDWAY

Форма зворотнього зв'язку