для початку

три ПИТАНня

ПИтання №1

Більшість людей хочуть, прагнуть та люблять подорожувати. А коли Ви востаннє подорожували закордон?! Та куди?!

Питання №2

Є стереотип, що у нас в країні нема що дивитись. Але коли Ви востаннє подорожували по Україні?  Та які відомі туристичні місця Ви знаєте?

Питання №3

А які Ви знаєте маловідомі, унікальні місця країни?! Та як думаєте, чи багато українців хоча б чули про ці незвичайні місця?

По нашим оцінкам в Україні

1
цікавих туристичних об'єктів Мінімум
1
Потенційних туристичних маршрутів

Країна incognito

Україна має потенціал стати туристичною меккою Східної Європи, але для початку нам самим, українцям, треба зрозуміти та дізнатись про всі ці маловідомі, цікаві та унікальні місця.

Саме це стало поштовхом більше 6 років тому створити наш проект - #FINDWAY.

Основна мета - зібрати всі найцікавіші туристичні місця України на одному сайті, на декількох мовах та зі зручним пошуком та фільтрацією об'єктів по областям та типам місць.

З 2013 року ми подорожуємо по Україні та шукаємо найцікавіші місця в кожному куточку. За цей час ми:

1
км подолали
1
відвідали цікавих місць
1
фотографій зроблено

#FINDWAY to UKRAINE: Етапи

Нижче план реалізації першого, весняного етапу експедицій з пошуку об'єктів та збору інформації про цікаві туристичні місця. Ми плануємо відвідати популярні місця та знайти нові маловідомі, зробити якісні фотографії, презентаційні відео регіону, та звісно вести відео-блог наших пригод на YouTube!

Експедиції Херсонщиною

Відбулись у 2019

Експедиція Сумщиною

Експедиції Харківщиною

Відбулись у 2018-2019

Експедиція Полтавщиною

Наші досягнення

У нас в країні вже були сміливці, які намагались вирішити цю вкрай складну та об'ємну задачу.

Але проаналізувавши проблеми цих проектів, та озброївшись нашим досвідом подорожей, ми вже напрацювали якісні вдосконалення, які допоможуть всім мандрівникам легше шукати та подорожувати країною. Серед наших основних напрацювань:

Реалізована Багатомовність проекту

Українська, англійська, російська мови

На жаль, існуючи проекти чомусь використовували тільки російську мову. Українська та Англійська мови в них була або повністю відсутня, або максимум перекладала тільки інтерфейс сайту.

Ми перекладаємо все що стосується об'єктів, включаючи історію місця та інформацію як дістатись. В майбутньому можлива інтеграція будь-якої додаткової мови.

Зручна класифікація об'єктів

Регіони, міста, типи місць

Ми намагаємось покрити всі можливі і цікаві місця для подорожей, від національних парків та музеїв, до підземель та покинутих об'єктів.

Для цього ми створили класифікацію, завдяки якій кожний тип мандрівників знайде все що їм цікаве, звісно включаючи класифікацію по областям та великим містам України.

Підтримка мобільних пристроїв

Реалізовано ще з часів заснування проекту

Було неочікувано побачити, що 2019 році тільки одиниці проектів мають підтримку гнучкого дизайну сайтів (responsive), хоча ще в жовтні 2016 року кількість користувачів інтернету з телефонів та планшетів подолало відмітку в  50% трафіку (*згідно даних статистичного агенства StatCounter).

Саме тому ми завжди дотримуємось технічній відповідності сучасним веб-технологіям.

Актуальна та унікальна інформація

Інформативна подача опису об'єктів

При описі кожного цікавого місця наші автори та волонтери обробляють купу-купенну різної інформації, від статей до інтерв'ю місцевих жителів та краєзнавців, щоб в результаті написати повноцінну, неперевантажену та унікальну історію кожного з куточків нашої батькивщини.

Тількі високо-якісні медіаматеріали

99% медіа зроблено #FINDWAY

Перед тим як об'єкту з'явитись на сайті, ми самі відвідуємо його, та впевнеюмось що воно доступно для відвідання та достатньо цікаве. 
Після чого робимо в разів 5-10 більше фотографій, аніж потім потрапляє на сайт. І все це для того, щоб вибрати та обробити для Вас найякісніші фотографії, які передають всю красу та атмосферу цих місць.

Зручна мапа об'єктів

Всі мітки об'єктів є на карті

На жаль, в більшості ресурсів було важко взагалі віднайти об'єкти по якійсь з областей, в той час як наявність мапи з мітками на ній взагалі мали лише декілька проектів.

Ми розуміли цього вкрай зручного іструмента, тому розташування всіх об'єктів на сайті можно також з легкістю знайти прямо на карті.

Та насправді це далеко не єдині унікальні речі, які ми вже зробили.

Ми перші почали створювати базу цікавих місць Чорнобильської Зони Відчуження як окремого регіону, ми запровадили інформацію з координатами об'єктів, можливість їх завантажити або відразу подивитись де знаходиться об'єкт на мапі, ми уважно відбираємо місця для проекту та багато іншого.

Наші друзі

Які допомагають реалізувати наймасштабніший туристичний проект України!

U-Report

100 пудів

ГО "Жива Бібліотека"

ГО "Задзеркалля"

EU

UNICEF

Проект здійснюється ЮНІСЕФ та ГО "СКЦ "Задзеркалля" за фінансової підтримки Європейського Союзу
 • ПРИєднуйся до нас!

  ПРИєднуйся до нас!

  Ми не зупиняємось та працюємо далі над розвитком туристичної України, і запрошуємо тебе стати частиною нас!

  Стати волонтером
 • ПРИєднуйся до нас!

  ПРИєднуйся до нас!

  Ми не зупиняємось та працюємо далі над розвитком туристичної України, і запрошуємо тебе стати частиною нас!

  Стати партнером

Все про експедицію у соціальних мережах

З приводу будь-яких питань