Чернігівська область

Сортування: orderby
Кількість:
Чернігівська область
Чернігівщина туристична
Чернігівський край славиться великою кількістю пам’яток історії та архітектури 11 - 12 і 17 - 19 століття. Тут зосереджена четверта частина від усіх архітектурно-історичних пам’яток домонгольського періоду, які збереглися на території України.
 
Сприятливі кліматичні умови, різноманітна флора та фауна наявність більше ніж 660 природних заповідних об’єктів, 150 пам’яток природи, 37 музеїв та заповідників, десятки парків, пам’яток садово-паркового мистецтва, дендропарків та зоопарку роблять територію області привабливою для різних видів відпочинку.

На території Чернігівської області знаходиться понад 2 000 річок та озер, 2 родовища мінеральних вод, десятки баз відпочинку та садиб сільського зеленого туризму, дитячі табори, що дає можливість оздоровлення та організації відпочинку. Мають популярність сплави на плотах та байдарках.

Найбільш відомі туристичні осередки області: Чернігів, Новгород-Сіверський, Батурин, Ніжин, Прилуки, село Олешня (Ріпкинський район), село Бреч (Корюківський район), село Беремицьке (Козелецький район), Седнів та інші.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support