Покровська церква, Дягова

5584

Координати: 51.503774, 32.062795
Тип місця: Релігійне
Вхід: Безкоштовний
Покровська церква, Дягова Покровська церква, Дягова Покровська церква, Дягова Покровська церква, Дягова Покровська церква, Дягова
Менський район на Чернігівщині – край старовинних козацьких дерев’яних храмів. Їх тут збереглося більше 10-ти, тоді як у сусідніх по 3-4.

Починати знайомитися з дерев’яними церквами Менщини варто з с. Дягова. Посеред села височіє Покровська церква, на сьогодні має блакитний колір з білою та зеленою оздобою. Церква має найвищу дзвіницю серед церков району (42 м!). На прохання батюшки можна піднятися на неї аби розгледіти околиці села. Збудована в 1986 році, за все своє життя декілька разів закривалась та відкривалася, слугувала зерносховищем. Але вистояла, і зберігла первинну красу, до того ж має цегляну огорожу зі входом-аркою та оточена старезними деревами, свідками її побудови та очевидцями всіх таємниць і таїнств.

За 3 км від Дягови розміщений хутір Троцького, в якому народився та проживав Віталій Троцький, він володів прекрасним стратегічним мисленням, за що в свої 34 роки став генералом! Великий дерев'яний будинок і родинні поховання були розграбовані та розібрані в середині 20 століття, але на сьогодні ми маємо змогу помилуватись унікальними будівлями - стайнею та приміщеннями для карет та бричок з колонами.
 
Як дістатися!?
Якщо їхати машиною - поворот з траси Р-12 (Чернігів – Грем'яч) на 64-му км.
 
Координати: 51.503774, 32.062795
 
Автор: Вікторія Неруш
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support