Кафедральний костел Святої Софії, Житомир

3812

Координати: 50.2550119, 28.6546612
Тип місця: Релігійне
Вхід: Безкоштовний
Кафедральний костел Святої Софії, Житомир Кафедральний костел Святої Софії, Житомир Кафедральний костел Святої Софії, Житомир
Кафедральний собор святої Софії – це римо-католицький костел у Житомирі. Він є одним з найстаріших костелів міста Житомира і має велике культурне значення для жителів міста та туристів, що до нього приїжджають.

Архітектура
Костел був збудований як доволі вдала суміш пізнього ренесансу та бароко. У 1789-1801 роках собор реконструювали, тому ключовим стилем в його архітектурі став класицизм. Що ж щодо зовнішнього вигляду собору. Фронтова частина кафедрального собору розділена на два яруси, будівлю увінчано гострими вежами. На північному сході від собору знаходиться дзвіниця, висота якої складає 26 метрів. Товщина стін римо-католицького собору сягає близько 2 метрів. Один з пілонів собору прикрашає барельєф, який присвячений видатному композитору та піаністу Юліушу Зарембському.
 
Прикрашають костел колони іонічного та тосканського орденів. Внутрішнє оздоблення храму залишилося без змін, тому вірячи та відвідувачі можуть насолодитися прекрасною ліпниною та настінними розписами. Крім цього у 2011 році був збудований пам’ятник Папі Римському Іоанну Павлу ІІ.
 
Як дістатися?
У місті Житомир необхідно дістатися до Дому Правосуддя. Позаду цієї будівлі йде дорога до пам'ятника заснування Житомира. З лівого боку від цієї пам’ятки буде кафедральний собор святої Софії.
 
Автор: Євгеній Наумейко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support