Академічний драматичний театр Шевченка, Тернопіль

2937

Координати: 49.5539274, 25.5947006
Тип місця: Театри
Вхід: Платний
Офіційний сайт: http://www.theatre.te.ua/
Академічний драматичний театр Шевченка, Тернопіль Академічний драматичний театр Шевченка, Тернопіль Академічний драматичний театр Шевченка, Тернопіль Академічний драматичний театр Шевченка, Тернопіль
Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.
 
“Театр живе не блиском вогнів, розкішшю декорацій та костюмів, ефектними мізансценами, а ідеями драматурга”, - казав колись Станіславський. Напевне, це і є основою Тернопільського академічного драматичного театру ім. Т. Шевченка.
 
Предтечею подальшого розвитку театру став Лесь Курбас, який саме в цей час почав активну діяльність та організував “Тернопільські театральні вечори” - перший український стаціонарний театр в Тернополі. В цьому йому посприяли актори з театру “Руська Бесіда”. Дебютом була вистава Котляревського “Наталка Полтавка”. Звідси і починається розбудова театральної справи.
 
8 квітня 1948 року два театри Тернопільщини - театр ім. Т. Шевченка на базі Охтирського самодіяльного драматичного колективу та драматичний театр ім. І. Франка - об’єднуються і починають працювати в приміщенні колишнього спортивного товариства “Сокіл”, яке ми сьогодні знаємо як кінотеатр ім. Івана Франка. Будівля теперішнього Тернопільського академічного драматичного театру була зведена лише у 1957 році архітекторами І. Михайленком, В. Новиковим та Д. Чорноволом.
 
Театр починається з вішака, а в Тернополі є можливість віртуально поглянути на всі “вішаки” театру ім. Т. Шевченка - на сайті театру можна поблукати коридорами, сісти на бажане місце та навіть подивитися на публіку зі сцени.

Автор: Богдана Гриців
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support