Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха

3257

Координати: 47.1503847, 33.9455652
Тип місця: Аеропорти\Вокзали\Порти
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха Аеродром сільгоспавіації, Велика Лепетиха
Кузьма Васильович - власник двох літаків та понад 1.5 тис. гектарів землі. З 1992 року займається фермерством та вирощує різні культури: кукурудза, соняшник, пшеницю. У 1996 мав млин, де виробляли висівки та муку різних сортів. Пізніше, у 2003 році придбав у Києві два літаки, які були виготовлені ще в далекому 1987. Доставив їх до Лепетихи, повністю оновив двигуни, та привів до ладу.
 
Його фірма має назву “Руслан”, на честь сина, який допомагає батьку в бізнесі. За потреби літак обробляє поля різними хімічними сполуками. Система доволі проста! Всередині знаходиться бак, куди заливають речовини; знизу - вентилятор, за допомогою якого вони розповсюджуються. Також Кузьма має активну громадську позицію. В 1994 навіть був головою адміністрації, також допомагав при будівництві церкви.
 
Автор: Ігор Вороніца
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support