Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка

7948

Координати: 45.9926385, 34.8467445
Тип місця: Унікальні місця, Джерело, Водойма
Вхід: Платний
Парковка: Облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Частково
Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка Гаряче джерело, Щасливцеве, Арабатська стрілка
Гаряче джерело на Арабатській стрілці в селі Щасливцеве - штучне геотермальне джерело-басейн з піщаними берегами та водою, яка містить в собі йодо-бробні та натрієво-хлоридні мінерали. Джерело поділено на три “відсіки”, в кожному різна температура води.
 
Походження та історія
Як вже зазначалося - це озеро штучного походження, яке також відоме як свердловина №25. Як і більшість джерел та озер Арабатської стрілки воно виникло внаслідок роботи геологічної розвідки в 1960-ті роки в пошуках нафти, газу та прісної води. До 2005 року це місце - було стихійним місцем самолікування населення та відпочиваючих, які щороку відвідували курорт. Потім унікальним місцем зацікавився доктор Володимир Козявкін - лікар-невролог, мануальний терапевт, розробник методики реабілітації хворих на ДЦП і також він був ініціатором створення ”Центру Доктора Козявкіна”.
 
Властивості
Саме джерело багате на солі гідрокарбонату та сульфату. Вода містить в собі дуже велику кількість брому, тому гаряче джерело в Щасливцевому є гарною можливістю оздоровитися для людей, які мають захворювання центральної нервової системи, захворювань шкіри та опорно-рухового апарату. Також встановлено, що води цього джерела мають антизапальні, обезболюючі властивості. Більше того вона сприяє кращому загоєнню ран та кращій циркуляції крові на капілярному рівні.
 
Протипоказання
Термальне джерело не рекомендується до відвідування особам з проблемами серцево-судинної хвороби. Також рекомендується проводити в джерелі не більше 5-15 хв. Варто зазначити, що список протипоказань досить великий, тому перед відвідуванням цього джерела варто порадитися зі своїм сімейним лікарем.
 
Як дістатися?
Громадським транспортом:
Від міста Херсона на поїзді, або від центрального автовокзалу на автобусі доїхати до міста Генічеськ. Від автостанції м.Генічеськ пересісти на маршрутку Генічеськ - Стрілкове, або вирушити в мандрівку автостопом, адже в літній період рух до цього місця є дуже популярним. Зійти на зупинці в Щасливцевому, або біля свердловини №25. Більше того, влітку з Херсона ходять автобусні маршрути Херсон - Стрілкове та Херсон - Щасливцеве, що набагато спростить ваш шлях.
 
На власному авто:
Від міста Херсона прямувати до міста Генічеська по трасі Е105 або Р047. Звідти звернути в напрямку Генічеської гірки і їхати прямо до селища Щасливцевого. Дорога там одна - тому ви точно не загубитеся. Проїжджаєте дитячу базу “Дніпро” і ви на місці. Зорієнтуватися там дуже легко, бо там завжди багато відвідувачів.
 
Автор: Данило Щоголь
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support