Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг

11931

Координати: 47.9050371, 33.392086
Тип місця: Музеї
Вхід: Платний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг Відеогалерея краєзнавчого музею-годинника, Кривий Ріг
Замислюєшся часто про подорожі за кордон або маєш на меті побачити Колізей чи Лондонський Біг-Бен, робиш помітки з цікавими місцями, тим самим обезцінюєш свою країну. Можливо, Україна не така популярна, як Франція, не така вражаюча, як Італія, але є безліч місць, про які ,можливо, ви й самі не знаєте. Невичерпна кількість замків, прекрасних краєвидів та неперевершених місць зібралося на території такої чудової держави.

Одним із таких по-справжньому унікальних місць можна назвати 3D-Відеогалерею в Кривому Розі. Це перша Відеогалерея в Україні, яка має чималий масштаб та цікаву концепцію. Під найбільшим в світі квітковим годинником побудована галерея, де демонструють ролики про футбольний клуб Кривбасс, про історію Кривого Рогу та самої України. В інтерактивному музеї установлено сучасне мультимедійне обладнання, за допомогою якого на великому екрані, проектуються фільми, як у форматі 3D, так і в звичайному. Розробники та ініціатори самої галереї максимально створили ефект 3D, який неодмінно занурить глядача у віртуальну реальність. Кожен відвідувач зможе на хвилини відійти від буденності та заглибитись в історію міста, дізнатися більше про розвиток Кривого Рогу та самої області. Дана галерея демонструє те, що нові технології удосконалюються дуже швидко та прогресують з неабияким масштабом. Також в галереї діє “Творчий проект” – віртуальна художня галерея. На екранах демонструють полотна великих українських художників другої половини XX cт.

Крім всіх вищесказаних подій, також відвідувачі можуть подивитися перший кінодокументальний літопис Кривого Рогу “Маленька родина”.
 
Як дістатися!?
Оцінити твори художників та отримати нові враження ви можете за адресою пр. Металургів, парк Героїв, павільйон "Квітковий годинник". З центрального Вокзалу до місця призначення ви можете доїхати трамваєм під №27 до зупинки “ Соцмісто” або маршруткою № 286 до зупинки стадіон “Металург”.

Інформація станом на літо 2016
Розклад:
9:00 = 1 сеанс
10:00 = 2 сеанс
11:00 = 3 сеанс
12:00 = 4 сеанс
12:45-13:10 = Обідня перерва
13:15 = 5 сеанс
14:15= 6 сеанс
15:15= 7 сеанс
16:00 = 8 сеанс
Вихідний: неділя, понеділок.
Вартість квитка: дорослий 15, дитячий 10 грн.
Телефон 92-22-12
 
Координати: 47.9050371, 33.392086
Автор: Ярослава Лугинець
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support