Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг Парк Федора Мершавцева, Кривий Ріг
Комусь подобаються пам’ятки архітектури, хтось отримує естетичне задоволення від музеїв, а хтось просто насолоджується красою та простотою природи. Здається, можна вслухатися вічно в звуки і роздивлятися кожен її куточок.

Одним із наділених красою місць, можна назвати – парк імені Федора Мершавцева у Кривому Розі. Один з найстаріших парків у місті, який розташований між річками Інгулець та Саксагань. Парк був заснований дворянином Федором Мершавцевим. Після звільнення зі служби, засновник парку вирішив побудувати будинок і почав садити навколо нього різні фруктові дерева. Так і з'явився перший у місті сад-парк, куди вхід був вільний. Пізніше було збудовано, фонтан, качелі та зони відпочинку. До речі, ви знали, що сам Федір Мершавцев був учасником двох навколосвітніх подорожей?

На сьогодні, парк можна назвати — багатофункціональним. На території розміщені безліч дитячих майданчиків з різноманітними видами гойдалок, човнова станція з можливістю прокату, мотузковий парк, де ви здобудете навички спортивного орієнтування, є навіть власний пляж, де влітку зможете залюбки позасмагати під гарячим сонечком. Ну і звичайно, куди ж без фонтанів, центральне місце займає саме фонтан – чудова зона для створення унікальних фото. Любителям все-таки скульптури знайдеться на що поглянути, оскільки в парку розміщено багато скульптурних пам’яток.
Наразі, парк став улюбленим місцем для відпочинку не лише місцевих жителів, а також і туристів. Тому, завітайте до парку, прийміть участі в квестах, які проводяться регулярно, особливо, влітку, насолодіться музично-віршованими вечорами, які проходять на арт-майданчику та відчуйте дух природи.
 
Як доїхати!?
З центрального автовокзалу Кривого Рогу до проспекту Поштового (раніше Карла Маркса), у якого обладнаний вхід в парк, ходить маршрутка №203. Пройшовши його пішки, варто рухатися на захід по вулиці Свято-Миколаївської, далі повернути праворуч на Староярмаковую, звідки можна потрапити до місця призначення.
 
Координати: 47.899096, 33.3310926
Автор: Ярослава Лугинець
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support