Музей науки ЛандауЦентр, Харків

9029

Координати: 50.006584, 36.23173
Тип місця: Музеї
Вхід: Платний
Парковка: Не облаштована
Офіційний сайт: http://landaucentre.org/
Музей науки ЛандауЦентр, Харків Музей науки ЛандауЦентр, Харків Музей науки ЛандауЦентр, Харків Музей науки ЛандауЦентр, Харків Музей науки ЛандауЦентр, Харків Музей науки ЛандауЦентр, Харків
ЛандауЦентр – це центр інтерактивної науки у місті Харкові та одне з найпопулярніших місць у Харкові.
 
У цьому центрі у відвідувачів є можливість зануритись у світ науки. Саме тут можна познайомитись з різноманітними фізичними законами та формулами. І головний плюс цього центру, це те, що тут можна пізнавати науку в ігровому форматі, тут можна все чіпати, пробувати, і звичайно ж не забувати робити фото на згадку з цього неймовірно крутого та пізнавального центру.
 
Історія
Цей центр було відкрито відносно недавно, а саме у 2014 році. Його було створено від Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, за ініціативи університетської громадськості та Асоціації випускників, викладачів та друзів університету. Цікавим фактом є те, що це дійсно унікальне місце, оскільки це перший в Україні центр інтелектуального дозвілля для мешканців та гостей міста Харкова, створений при університеті. Цей центр вміщає в собі колекції наукових цікавих речей, які допомагають розвивати свій світогляд та ставати ближче до наукового світу. Кожного року колекція збільшується за допомогою випускників та викладачів різних університетів Харкова.
 
Сьогодення
Основною метою центру залишається стимулювати відродження інтересу у відвідувачів до розуміння наукових законів та теорій в простому та зрозумілому форматі. Особливо цей інтерес хочуть відродити саме у підлітків та молоді. Сьогодні в ньому проходять різні цікаві лекції, дискусії, ігри для дітей та дорослих, святкування, презентації нових технічних виробів. Також у центрі є можливість для дітей пройти курси з робототехніки, програмування та 3D-моделювання.
 
Той, хто хоч раз побував у ЛандауЦентрі, описують його як місце у яке хочеться повертатися. Це місце, у якому навчання перетворюється на задоволення.
 
Як дістатися?
Адреса центру: площа Свободи, 6.
Знаходиться центр у Північному корпусі ХНУ імені В. Н. Каразіна, біля виходу станції метро Держпром.
 
Автор: Євгенія Міняйленко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support