Майдан Незалежності, Київ

7950

Координати: 50.450591, 30.5231953
Тип місця: Пам'ятники\Пам'ятки, Майдан\Площа
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
Ходять чутки, що раніше на Майдані Незалежності у Києві кожного нового року стояла новорічна ялинка, шум, запах мандарин у повітрі… Це дійсно так, але наразі Майдан Незалежності набув іншого значення.
 
Колись Майдан Незалежності називали "козиним болотом", бо раніше це було звичайне болото. Якщо подивитися, то Майдан розташований у ямі. Це вже з часом з'явився пам'ятник Столипіну, Щорсу, Карлу Марксу, Леніну, де зараз знаходиться торгівельний центр “Глобус” (скляна стіна), фонтан “Рулетка” (який подарували для села Буки, Київської області під час реконструкції Майдану у 2001 році).
 
Колишні назви Майдану Незалежності:
- Козине болото
- Хрещатицька площа
- Думська площа
- Радянська площа
- площа Калініна
- майдан ім. 19-го вересня
- площа Жовтневої революції
 
І лише у 1991 році офіційно стали називати - Майдан Незалежності.
 
Наразі символом Майдану Незалежності є тріумфальна колона, або в народі називають "Галя" - дівчина з калиновою гілкою у руках. Також є пам'ятник-фонтан з засновниками Києва - Кий, Щек, Хорив та сестра Либідь. Якщо уважно розглядати, можна побачити знаряддя праці. Фонтан-шар біля пам'ятника козаку Мамаю - улюблене місце для фото. Також біля будівлі головної пошти є пам'ятник нульовому кілометру.
 
А жовта арка з Архангелом Михаїлом - лядські ворота. Вже реставровані, але під низом можна побачити старовинний фундамент. Раніше це були в'їздні ворота у місто. Також на Майдані Незалежності захована одна з міні скульптурок проєкту "Шукай" у Києві. Тому тут зрозуміло, що історія Майдану Незалежності дуже обширна та насичена багатьма подіями. Кожен будинок має свою історичну цінність та свої таємниці.
 
Також з середини травня по вересень - можна милуватися світломузичними фонтанами на Майдані, де в основному лунає музика українських виконавців. Видовище зачаровує!
 
Автор: by Angel
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support