Казковий замок кіностудії Victoria Film Studio, Гурівщина

13770

Координати: 50.4291284, 30.0904691
Тип місця: Унікальні місця
Вхід: Безкоштовний
Казковий замок кіностудії Victoria Film Studio, Гурівщина Казковий замок кіностудії Victoria Film Studio, Гурівщина Казковий замок кіностудії Victoria Film Studio, Гурівщина Казковий замок кіностудії Victoria Film Studio, Гурівщина Казковий замок кіностудії Victoria Film Studio, Гурівщина
В селі Гурівщина, що знаходиться неподалік міста Київ знаходиться український замок «Діснейленд».

Історія будівлі

Замок побудований найбільшою українською кіностудією Victoria Film Studios. На майданчиках знімали багато відомих фільмів та серіалів. Сам замок являється головним входом до кіностудії. Нажаль екскурсії там не проводять і вхід повністю закритий для відвідувачів. Загально замок виглядає неначе в ньому мешкає принцеса, але якщо придивитися до деталей то можна побачити багато цікавих елементів з фільмів не для дітей. Зовні він виглядає як замок з заставки, відомої, кінокомпанії Walt Disney. Побудований замок зі справжнього каменю, дерева та металу.
 
Біля входу в кіностудію стоїть скульптура з металу головного антагоніста з фільму жахів «Чужий». Перед самим замком стоїть трон з популярного серіалу «Гра престолів». А на поряд стіні стоїть Бетмен.
На жаль вхід на територію заборонений та екскурсі там не проводять, але сфотографуватися біля замку на троні з серіалу «Гри престолів» можна.

Як дістатися?

Від метро “Святошин” регулярно курсують автобуси номер 373/762/773, сідайте в будь-який та потрібно проїхати 17 зупинок, до села Гурівщина (близько 40 хв). Від зупинки пройдіть прямо близько 1.2 км там буде з правої сторони Хрест-меморіал «Борцям за волю України» біля нього поверніть ліворуч та пройдіть ще близько 1.2км. Ви побачите бруківку - то і є пряма дорого до замку.
 
Автор: Яна Лінська
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support