Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків Екопарк Фельдмана, Харків
Стомилися від міської метушні?
Влаштуйте собі яскравий, сповнений емоцій вікенд на природі, посеред лісу та в оточенні звірів... Завітайте до Фельдман Екопарку, який гостинно запрошує до себе відвідувачів цілий рік.

Фельдман екопарк- це куточок живої природи посеред лісу недалеко від межі міста Харкова площею понад 140 га. На території екопарку є багато цікавого: насамперед зоопарк, кількість тварин якого наразі налічує понад 2000, різноманітні майстер класи, шоу-програми кожні вихідні незалежно від пори року, веселі аніматори, клуб юних натуралістів, центр біологічної освіти, центр психосоціальної реабілітації, кінно-спортивний клуб, театр дітей та звірів, прокати велосипедів та лиж, а ще чарівне лісне озеро та 10 видів закладів громадського харчування. Також на територіі екопарку є зона з ландшафтним дизайном та справжній ліс з його стежками, балками та галявинами. Найяскравішими подіями в єкопарку є Бал тюльпанів навесні, який вітає всіх відвідувачів безліччю різноманітних видів цих квітів та Бал хризантем восени, який урочисто відкриває свої двері до свята Дня вчителя.
 
Як дістатись!?
Дістатися до екопарку Фельдмана можна на безкоштовних фірмових автобусах, які курсують згідно з розкладом від станцій метро «Героїв праці», «Держпром», «Перемоги», вулиці Полтавський шлях, 57, а також від ТЦ «Барабашово» (розклад руху автобусів можна подивитись на офіційному сайті екопарку).
Громадським транспортом до екопарку можна дістатись: - від станціі метро «Героїв праці» маршрутним автобусом № 1656 «Харків - Руська Лозова» до зупинки «Дальнобій», який курсує з 6:40, інтервал руху 30-40 хвилин; - від станції метро «Держпром» автобусом № 296е, який прямує у селище П'ятихатки з 6.20, інтервал руху 10-30 хвилин до зупинки “вул. Академіка Курчатова”, а далі 3 км пішки по Білгородському шосе до вказівника “Екопарк Фельдмана”.
 
Автор: Наталія Грибан
 
Люда, 28.07.2020
обожнюю екопарк і дуже класно тут відпочиваю від міста та метушні, плюс завжди можна піти на озеро.
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support