Аеродром-музей авіатехніки, Коротич аеродром-музей авіатехніки в коротичі Цікаві місця України харківська область аеродром-музей авіатехніки в коротичі Цікаві місця України харківська область аеродром-музей авіатехніки в коротичі Цікаві місця України харківська область аеродром-музей авіатехніки в коротичі Цікаві місця України харківська область аеродром-музей авіатехніки в коротичі Цікаві місця України харківська область аеродром-музей авіатехніки в коротичі Цікаві місця України харківська область аеродром-музей авіатехніки в коротичі Цікаві місця України харківська область аеродром-музей авіатехніки в коротичі Цікаві місця України харківська область Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич Аеродром-музей авіатехніки, Коротич

Недалеко від Харкова, в районі селища Комунар знаходиться нічим непримітний спортивний аеродром. Аеродром призначений для розміщення та виконання польотів авіації загального призначення, запуску і випробування авіамоделей, а також виконання парашутних стрибків. Зате на території цього аеродрому є цікавий музей - міні-музей авіатехніки.

Авіамузей під відкритим небом невеликий, але експонати його приваблюють своєю історією. На музейній майданчику встановлено декілька легендарних радянських літаків, таких як МІГ-21 і МІГ-23, винищувачі-бомбардувальники МІГ-27 і СУ-17, а також кілька вертольотів. Вся техніка належить Харківському університету повітряних сил. Цікавий той факт, що серед представлених експонатів є деякі бомбардувальники і бойові вертольоти, які пройшли війну в Афганістані.

Авіаційний музей під відкритим небом був створений авіаторами-ентузіастами з Харківського аероклубу ім. В. Гризодубової. Будь-який бажаючий може відвідати його абсолютно безкоштовно. Примітні і останні роки музею. Пару років тому музей знаходився на грані закриття. Ходили чутки, що експоновані техніку хотіли здати на металобрухт. Але, завдяки зусиллям начальника аероклубу Сергія Філатова, питання все ж таки вдалося вирішити, і музей вижив.

Відвідування музею можна поєднати і з іншими приємними ініціативами. Харківський аероклуб проводить ознайомлювальні і тренувальні стрибки з парашутом, а також польоти на літаках і вертольотах. Крім цього, на аеродромі щорічно проводяться змагання з парашутного, вертолітного й авіамодельного спорту різного рівня.

 

Дістатися з Харкова можна від ст.метро «Холодна Гора» автобусом Харків - Люботин їхати до аеродрому в Коротичі (зупинка «Комунар») Аеродром знаходиться праворуч від дороги. До КПП аеродрому правіше АЗС йде дорога.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (7)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support