Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова Шебелинський крейдяний кар'єр, Мілова
Є місця про які хочеться розказувати, а є ті, які хочеться показати як бачиш їх ти.
 
Кар’єр поблизу селища Мілова заворожує. По-перше, сам кар’єр складається з трьох горизонтів, що саме по собі вражаюче видовище. По-друге, місця видобутку влаштовують 3 озерця з водою різних кольорів: бірюзова, синя і рудо-червона. Біла поверхня відбиває сонячне світло і засліплює. Подекуди трапляється рослинність у вигляді невеликих кущів.
 
Потрапити до кар’єру не так просто. Його територія належить підприємству “Кар’єр крейди ПАТ "Евроцемент-Україна" . Сам кар’єр знаходиться в заглиблені і великою кількістю пагорбів, а підійти цивільно можна тільки з КПП, який ми, звісно, оминали десятою дорогою і заходили з полів. Коли добряче нафотографувалися, а дехто навіть встиг скупатись, підійшла охорона і попросила покинути місце, пообіцявши провести до виходу. І провела нас по найвищому хребту насипів, звідки відкриваються чудові краєвиди.
 
Охоронці попередили, що купатися у водоймах небезпечно, тому що є затоплена техніка, яка з поверхні може бути не видимою, а зачепитися легко. Чому так? І як взагалі утворились озера? Зі слів охоронців, в один день техніка працювала як завжди на дні кар’єру. Ввечері її лишили, а коли прийшли зранку, замість обладнання побачили озеро.
Місце сподобається тим, хто любить фотографувати. Фото виходять атмосферними.
Автор: Natalya Antsibor
Boris, 13.06.2020
Ничем особо не примечательный карьер, до которого крайне неудобно добираться. Охранник очень удивлен целому паломничеству туристов
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (6)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support