Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк Краснокутський дендропарк
Дендропарк є однією з найвідоміших пам'яток Харківської області. Цей пам'ятник садово-паркового мистецтва був заснований в кінці XVIII століття І.Н.Каразіним - братом Василя Каразіна, який стояв біля витоків заснування найбільшого харківського університету.
 
Пік розвитку Краснокутського дендропарку припав на рубіж XIX-XX століття, коли зусиллями нащадків Каразіних, флора парку налічувала 540 видів декоративних рослин і понад 1000 плодових. Перша половина XX століття для дендропарку видалася нелегкою, його відновленням зайнялися тільки в 1957 році. В даний час в дендропарку присутні більше 300 видів рідкісних рослин. Серед них софора японська, коркове дерево, корабельні ялиці, платани, білі ялинки.
 
Дендропарк цікавий не тільки любителям ботаніки. Унікальна паркова зона ідеально підходить для неквапливих прогулянок в будь-який час року з друзями, коханою людиною або всією сім'єю. Тут є мальовничі водойми, серед яких особливо виділяється лебедине озеро з мініатюрним острівцем і кованим арочним містком, паркові скульптури, підземні ходи, старовинні фортифікації, бесідки та альтанки.
 
Дістатися в Краснокутський дендропарк з Харкова можна на автобусі Харків - Краснокутськ, вони ходять від Автостанції №2 (поруч з метро Центральний ринок). Час прямування автобуса становить приблизно 2,5 години. Від автобусної зупинки до входу в парк можна дійти пішки. Вхід на територію безкоштовний або за довільне пожертвування, оплаті підлягають тільки послуги екскурсовода.
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (6)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support