Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ Покинутий аеродром, Вовчанськ

На аеродромі купа всього: Л-29, Ан-24РТ, Мі-2, Мі-8 і Ан-2. Літаки і трошки аеродромної автотехніки стоять у кілька рядів. Все більше менш ціле і не развандалено. Покинутий аеродром з літаками - це як скарб знайти. У всі літаки можно залазити і "літати";)

Об'єкт начебто охороняється, але все в дуже покинутому стані і всі хто там був не разу того одиного охороника не бачили, тож іноді можно зустріти місцевих малих або таких ж зівак з #findway ;)

До речі до об'єкту можна майже під'їхати на машині. Або автобусом "Харків - Вовчанськ" з кінного ринку.

Йдіть\їдте по прямій по дорозі з Вовчанську, по вулиці Леніна, і на розвилці з магазином не брати ліворуч (далі по вул.Леніна), а піднятись по брущаткі нагору і повз гаражі до воріт в'їзду у учбовий центр. Потім ворота обходити аккурат зліва і далі по асфальту до кінця прямо, де і побачити купу учбових винищувачів.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Цікаві місця цього регіону (5)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support