Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка» Покинутий санаторій «Рай-Оленівка»

Не так давно закинутий санаторій для лікування і відновлення паціентів з різних лікарень м.Харкова тепер радує охочих споглядати на покинуті об'єкти і сталкерські пейзажи. Тим не менш місце для бальнеологічного курортку було вибрано влучно: «Рай-Оленівка» мала великий (25 Га) сад та парк. Нижче санаторія є великий гарний ставок "Рай-Оленівский", сам же санаторний заклад розташований серед соснового та листяного лісу.

У цьому рекраційному центрі було загалом п'ять відділень, три з яких - реабілітаційних:
    - гастроентерологічне відділення для дорослих;
    - гастроентерологічне відділення матері та дитини;
    - відділення для реабілітації хворих, які перенесли операції на органах травлення;
    - відділення для реабілітації чорнобильців;
    - відділення для реабілітації батьків з дітьми, які постраждали у результаті вибуху на Чорнобильській АЕС.

При оздоровчому центрі були будівлі з 2х, 3х та 4х місними номерами. Одна з таких будівль знаходиться за цими координатами: 49.9449996, 36.0736299. Що цікаво, судячи з усього це було два будинки, які з часом об'єднали в одну.

Якщо ж йти від цього будинку вздовж ставка ви побачити одноповерховий будинок, якій судячи з усього був раніше столовою. Станом на кінецб 2015 потрапити всередину можно через підвальні приміщення: 49.9468016, 36.0785758. Всередені підвалів є дуже атмосферні коридори, які дуже підходять для хоррорів з великими холодильниками, візками, ліфтами і тд.

У будинку навпроти столової судячи з усього є охорона, тож  туди йти не радимо, а радимо подивитись на радянське втілення футуризму - місце де було розташоване джерело мінеральної води: 49.947706, 36.075958. Біля джерела знаходиться одна із найгарніших садиб - клуб санаторія, в якому знаходився великий актовий зал, бібліотека, відеозал. Координати будинку: 49.947844, 36.074574

Покинута оздоровниця знаходиться всього в 12 км від міста Харків у пісочинському курортному селищі Рай-Оленівка. Дістатись можно без усіляких проблем або електричкою (ст.Рай-Оленівка), або маршрутками від метро Холодна гора (Напрям до Песочина, спитатись у водія зупинити біля дороги на Рай-Оленівку, і там пройтись хвилин 10).

Варто зауважити, що деякі(!) споруди на території санаторія наче досі охороняються, але ті що вказані по координатах (станом на кінець 2015), ніякої охорони не мали.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (6)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support