Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки в Борках (Недобудована атомна електростанція)

"Атомні Борки" одна з назв цього цікавого місця в Харківській області. В с. Борки планувалося побудувати Харківську АТЕЦ (Детальніше про проект можна почитати тут: Вікіпедія: Харківська АТЕЦ).

Так в 80х роках було розпочато будівництво перших будинків для робітників ХАЕС. Однак у зв'язку з трагедією на Чорнобильській АЕС та введенням в дію закону який забороняє будувати АЕСи ближче ніж в 30км від міста (Борки в 26 км від Харкова), проект був скасований. Однак до того часу було вже побудовано дві дев'ятиповерхівки і розпочато будівництво третього будівлі.

Вважається що даний об'єкт розташований в геопатогенній зоні, де досить часто спостерігають дивні явища, в тому числі НЛО. Тому куди ж без відповідних легенд... :)

В 1873 році жителі однойменного населеного пункту рано вранці спостерігали падіння метеорита. Невеликих розмірів вогняна куля прокреслив небо з південного сходу на північний захід зникла за лісом, де через кілька секунд люди почули страшний гуркіт і відчули землетрус. В результаті на місці падіння в кратері від метеориту утворилося озеро, а в небі ще кілька днів мешканці спостерігали незвичне для цієї місцевості "північне" сяйво...

Так, в район даної події в 1885 році була спрямована перша експедиція під керівництвом Монстрова М.Б. Нажаль, результати цієї експедиції невідомі т.к. архів був знищений в ході бойових дій після революції 1917 року. У 1969 була організована друга експедиція Русинова А.С., а в 1974 році навіть почалося будівництво невеликого містечка для дослідження загадкової речовини Борковського метеорита...

Справа в тому "червоне озеро" придбало своє ім'я у зв'язку з дивним явищем: камені на дні озера світилися яскраво-червоним світлом. Вчені добували і вивчали камені з дна озера, які мали дивний позаземной хімічний склад. При дослідженні з'ясувалося що незвичайне світіння з'являлося при контакті з водою, так як це каміння виділяло речовину яка має досить різкий запах (щось між сірою і м'ятою). До всього іншого, дана речовина мабуть мала психотронний ефект, так як старожили села ще пам'ятають велику кількості самогубств, дивних смертей і зниклих без звістки вчених...

Проте ж після розпаду СРСР довелося згорнути цю експедицію так і не дізнавшись таємницю "червоного озера" та дослідити всі властивості позаземної речовини. Дно вже неабияк покрилося мулом і рослинністю, проте ближче до берега іноді можна побачити слабке тьмяне світло, а в коридорах покинутих будівель буває з'являється дивний гул і червоне свічення, і якщо хтось опиниться в той момент поруч, то він або пропадає безвісти, або сходить з розуму...

Апдейт! Об'єкт почали розбирати, і як довго воно ще "проживе" невідомо, тому рекомендуємо поспішити відвідати це цікаве місце.

Простіш за все дістатись електричкою з вокзалу Південної Залізниці. Розклад можно подивитись за цим посиланням: Розклад приміських потягів ПЗ (Друкувати по станції Боркі)

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support