Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область покинуті дев'ятиповерхівки в борках (недобудована атомна електростанція) Цікаві місця України харківська область Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція) Покинуті дев'ятиповерхівки, Боркі (Недобудована атомна електростанція)

"Атомні Борки" одна з назв цього цікавого місця в Харківській області. В с. Борки планувалося побудувати Харківську АТЕЦ (Детальніше про проект можна почитати тут: Вікіпедія: Харківська АТЕЦ).

Так в 80х роках було розпочато будівництво перших будинків для робітників ХАЕС. Однак у зв'язку з трагедією на Чорнобильській АЕС та введенням в дію закону який забороняє будувати АЕСи ближче ніж в 30км від міста (Борки в 26 км від Харкова), проект був скасований. Однак до того часу було вже побудовано дві дев'ятиповерхівки і розпочато будівництво третього будівлі.

Вважається що даний об'єкт розташований в геопатогенній зоні, де досить часто спостерігають дивні явища, в тому числі НЛО. Тому куди ж без відповідних легенд... :)

В 1873 році жителі однойменного населеного пункту рано вранці спостерігали падіння метеорита. Невеликих розмірів вогняна куля прокреслив небо з південного сходу на північний захід зникла за лісом, де через кілька секунд люди почули страшний гуркіт і відчули землетрус. В результаті на місці падіння в кратері від метеориту утворилося озеро, а в небі ще кілька днів мешканці спостерігали незвичне для цієї місцевості "північне" сяйво...

Так, в район даної події в 1885 році була спрямована перша експедиція під керівництвом Монстрова М.Б. Нажаль, результати цієї експедиції невідомі т.к. архів був знищений в ході бойових дій після революції 1917 року. У 1969 була організована друга експедиція Русинова А.С., а в 1974 році навіть почалося будівництво невеликого містечка для дослідження загадкової речовини Борковського метеорита...

Справа в тому "червоне озеро" придбало своє ім'я у зв'язку з дивним явищем: камені на дні озера світилися яскраво-червоним світлом. Вчені добували і вивчали камені з дна озера, які мали дивний позаземной хімічний склад. При дослідженні з'ясувалося що незвичайне світіння з'являлося при контакті з водою, так як це каміння виділяло речовину яка має досить різкий запах (щось між сірою і м'ятою). До всього іншого, дана речовина мабуть мала психотронний ефект, так як старожили села ще пам'ятають велику кількості самогубств, дивних смертей і зниклих без звістки вчених...

Проте ж після розпаду СРСР довелося згорнути цю експедицію так і не дізнавшись таємницю "червоного озера" та дослідити всі властивості позаземної речовини. Дно вже неабияк покрилося мулом і рослинністю, проте ближче до берега іноді можна побачити слабке тьмяне світло, а в коридорах покинутих будівель буває з'являється дивний гул і червоне свічення, і якщо хтось опиниться в той момент поруч, то він або пропадає безвісти, або сходить з розуму...

Апдейт! Об'єкт почали розбирати, і як довго воно ще "проживе" невідомо, тому рекомендуємо поспішити відвідати це цікаве місце.

Простіш за все дістатись електричкою з вокзалу Південної Залізниці. Розклад можно подивитись за цим посиланням: Розклад приміських потягів ПЗ (Друкувати по станції Боркі)

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support