Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон Парк Слави та набережна, Херсон
 Великих військових подій на території Херсону не було, мабуть, через те, що німці не мали, що звідси вивозити. Але пам’ятник воїнам Другої світової війни є, стоїть він в парку на березі Дніпра.
 
Незважаючи на те, що будувався цей парк за часи Радянського Союзу, у 60-ті роки, не дивлячись на величезний інтернаціоналізм, на Херсонщині аж випирає українське, козацькі корені. І коли перед тодішнім обкомом партії поставили завдання побудувати пам’ятник воїнам, то, звичайно, думали, що це буде якийсь воїн з мечем або щось подібне.
 
Але зрештою ви побачите: стоїть жінка-українка з вінком та стрічками, дивиться вдалину і, мабуть, когось чекає. Вона здається досить життєрадісною. Ближче пам’ятник здається ще більш грандіозним і ідеально вписується в навколишній пейзаж. З майданчика поряд відкривається прекрасна панорама на Дніпро та плавні. Комиші звідти використовували для покриття хат, будівництва човнів, тинів, а також вони стали основною сировиною для Цюрупинського паперового комбінату, який, на жаль, зараз зачинено. Ці плавні раніше тягнулися аж до Дніпропетровщини, доки не збудували ГЕС і вони не були затоплені найбільшим водосховищем - Каховським морем.
 
Автор: Ірина Макуха
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support