Покинутий сіль-комбінат «Вакуум», Слов'янськ

4625

Координати: 48.8686529, 37.6193976
Тип місця: Покинуті об'єкти
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Відсутня
Доступність для людей з вадами руху: Не облаштовано
Покинутий сіль-комбінат «Вакуум», Слов'янськ Покинутий сіль-комбінат «Вакуум», Слов'янськ Покинутий сіль-комбінат «Вакуум», Слов'янськ Покинутий сіль-комбінат «Вакуум», Слов'янськ Покинутий сіль-комбінат «Вакуум», Слов'янськ Покинутий сіль-комбінат «Вакуум», Слов'янськ Покинутий сіль-комбінат «Вакуум», Слов'янськ
Слов'янськ починався як поселення солевидобувальників в XVII сторіччі. Видобуток солі зупинявся тільки на короткий час з 1782 по 1819 роки за указом генерал-губернатора.
 
Історія створення
Сіль-комбінат "Вакуум" знаходиться на березі Вейсового озера, випаровуючи воду якого і добували сіль. Він був побудований в 1912 році і оновлений в 1930 роки. Під час другої світової війни завод зруйнували. Відновили його в 1947. Повторно реконструювали завод в 1963-1970 рр., після чого він працював до кінця 1990-х. За місцевою легендою, поруч був ще один солеварний цех, який пішов під землю орієнтовно в 1885 році.
 
Наші дні
Зараз територія заводу абсолютно не охороняється. Будинки сильно зруйновані. Місцеві розтягують їх на цеглу для господарських будівель. Добре збереглася труба заводу, яку видно майже з будь-якої точки Слов'янського Курорту і якою зручно користуватися як орієнтиром. Є лаз всередину труби.
 
Будинки сильно зруйновані. Підлоги провалюються, стіни обсипаються, ризик травмуватися дуже високий. Будьте обережні!
 
Виробництво солі в місті збереглося у вигляді невеликих приватних заводів. Територія колишнього сольового комбінату не є власністю міста, тому його реконструкція або будівництво на його місці оновленого виробництва неможлива. Міська влада бажає повернути територію заводу в комунальну власність, щоб знову почати виробництво солі.
 
Автор: Ганна Чернишова
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support