ЄрміловЦентр, Харків

3679

Координати: 50.004774, 36.2264782
Тип місця: Галерея\Виставкова зала
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Облаштована
Офіційний сайт: http://yermilovcentre.org/
Доступність для людей з вадами руху: Не облаштовано
ЄрміловЦентр, Харків ЄрміловЦентр, Харків ЄрміловЦентр, Харків ЄрміловЦентр, Харків ЄрміловЦентр, Харків ЄрміловЦентр, Харків ЄрміловЦентр, Харків
ЄрміловЦентр – це центр сучасного мистецтва у серці міста Харкова. Простір цього центру вміщає в собі демонстрації виставкових проєктів сучасного мистецтва. Тут відбувається взаємодія між сучасними митцями, критиками та цінителями мистецтва. Відкритий зовсім не так давно, у 2012 році, цей центр в мить став популярним серед мешканців та гостей міста Харкова, і не дарма, бо він надихає та закликає людей до цінування краси та творчих проєктів талановитих людей.
 
Історія
Центр було відкрито 22 березня 2012 року в день народження Василя Єрмілова, представника українського авангардизму, на честь якого і був названий центр. Також цього ж дня була проведена перша виставка «Constaction. Від конструктивізму до contemporary. Харків XX-XXI ст.». Ця виставка була своєрідним закликанням до знайомства з роботами авангардистами-конструктивістами минулого сторіччя та сучасними українськими художниками. Впродовж року було показано ще 6 експозицій, які відображали погляди художників на сучасні реалії життя. Починаючи з 2013 року свої персональні роботи виставляли відомі не тільки Харкову, але й всій Україні, фотографи, художники, архітектори, дизайнери та інші. Відбуваються виставки зарубіжних гостей та колаборації українських художників з художниками з Великобританії, Угорщини, Польщі, Франції та інших країн.
 
Сьогодення
Сьогодні ЄрміловЦентр є одним з найпопулярніших місць міста Харкова. Кожен день більше тисячі людей відвідують цей центр. Це просто неймовірне місце для натхнення та знайомства з сучасним мистецтвом. Також у центрі відбуваються не тільки художні виставки, але й цікаві проєкти та освітньо-культурні програми. Тут кожен знайде те, що йому до смаку.
 
Як дістатися?
ЄрміловЦентр знаходиться за адресою майдан Свободи, 4, найближча станція метро – Держпром. Розміщується у будівлі головного корпусу університету ім. В. Каразіна. Якщо дивитись прямо на корпус, треба повернути направо та завернути за кут, перед центром стоїть велика інсталяція у вигляді рамки, це і є вхід до нього.
 
Автор: Євгенія Міняйленко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support