Басейн Лазурний, Прип'ять Басейн Лазурний, Прип'ять Басейн Лазурний, Прип'ять Басейн Лазурний, Прип'ять Басейн Лазурний, Прип'ять Басейн Лазурний, Прип'ять
Закинуте місто Прип'ять завжди приманювало кілька сотень і навіть тисяч туристів із різних куточків України. Часто спадає на думку: невже колись там теж вирувало життя, люди ходили на роботу, дітлахи - у школу, а після уроків займались спортом?
 
Авжеж, і однієї із найулюбленіших місцин був саме Лазурний басейн, який відкрили 1970 року. Він входив у трійку спортивних установ міста, в якому часто проводили змагання із плавання. Головною особливістю цього місця є те, що він не був закритий 1986 р. після жахливої катастрофи, як і всі інші будівлі цього міста і пропрацював після аварії на ЧАЕС ще 12 років. Басейн слугував як місце відпочинку для ліквідаторів Чорнобильської аварії, тобто тут була не тільки електрика, а й вода та тепло!) У наші дні басейн, на жаль, закинутий. На його дні можна зустріти різні графіті, зроблені колись підлітками.
 
Як же дістатись?!
 
І так: перше ми повинні дістатись до самого м. Прип'ять. Легально це робити чи ні - вирішувати Вам, але радимо перший спосіб і разом з групою туристів.
Знаходиться він на вул. Спортивній, до якої ви будете йти ~1,5 км.
 
Автор: Оля Касько
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support