Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів
Богемний Стрийський парк найкрасивіший у сучасній Європі!
 
Приїжджаючи до Львова, гості, насамперед, відвідують знаменитий на всю Європу Стрийський парк, який був заснований в 1876-1979 роках архітектором Арнольдом Рёрінгом. Він перетворив закрите кладовище в унікальний куточок для відпочинку городян. Ще за його життя було висаджено 40 тисяч кущів і рідкісних дерев.
 
Відвідувачів паркового ансамблю, розділеного на три частини, урочисто зустрічає неповторної краси арка, зведена в 1952 році. Помилувавшись її пишністю, туристи повністю знаходяться у владі надзвичайної краси і естетичної вишуканості партерів нижніх, верхньої тераси і лісопаркової зони. Люди годинами стоять на берегах штучного водоймища, за яким велично плавають лебеді. Тут завжди повно закоханих і дітей. У дні весіль молодята обов'язково відвідують це місце. Вони обов'язково приносять квіти до пам'ятника Яну Кілінському, який є національним героєм Польщі. Саме він був керівником оборони Варшави від російських військ під час повстання під проводом Тадеуша Костюшки в 1794 році
 
Кожна назва пам'ятки символізує собою важлива історична подія. Українці свято шанують пам'ять своїх славних дочок і синів, які свого часу виступали проти відсталості, закріпачення народу. На знак подяки львів'яни в день сторіччя з дня смерті Тараса Шевченка на березі озера на горі Чернечій висадили вербу Шевченківську. Вдячні нащадки завжди збираються в цьому місці, а в знаменні дні тут звучить поезія великого Кобзаря українського народу. І не тільки цим знаменитий парк. Він є місцем, де сталися важливі спортивні заходи. В принципі, перший футбольний матч, зіграний на Україні, відбувся в 1894 році саме у Стрийському парку. Рівно через 110 років на честь цієї події був відкритий пам'ятник.
 
У південній частині паркового ансамблю прокладена дитяча залізниця на кінній тязі. Унікальну споруду можна вважати єдиною у Європі. Дорогу збудували після Другої світової війни. Це стало справжньою подією, оскільки країна ще лежала в руїнах і, здавалося, не до дитячої залізниці. Сьогодні маршрут дуже популярний як для городян, так і для гостей Львова. Прогулюючись по доглянутих алеях парку, його відвідувачі бачать близько 200 рідкісних дерев і чагарників.
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support