Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів Стрийський парк, Львів

Богемний Стрийський парк найкрасивіший у сучасній Європі!

Приїжджаючи до Львова, гості, насамперед, відвідують знаменитий на всю Європу Стрийський парк, який був заснований в 1876-1979 роках архітектором Арнольдом Рёрінгом. Він перетворив закрите кладовище в унікальний куточок для відпочинку городян. Ще за його життя було висаджено 40 тисяч кущів і рідкісних дерев.

Відвідувачів паркового ансамблю, розділеного на три частини, урочисто зустрічає неповторної краси арка, зведена в 1952 році. Помилувавшись її пишністю, туристи повністю знаходяться у владі надзвичайної краси і естетичного вишуканості партерів нижніх, верхньої тераси і лісопаркової зони. Люди годинами стоять на берегах штучного водоймища, за яким велично плавають лебеді. Тут завжди повно закоханих і дітей. У дні весіль молодята обов'язково відвідують це місце. Вони обов'язково приносять квіти до пам'ятника Яну Кілінському, який є національним героєм Польщі. Саме він був керівником оборони Варшави від російських військ під час повстання під проводом Тадеуша Костюшки в 1794 році

Кожна назва пам'ятки символізує собою важлива історична подія. Українці свято шанують пам'ять своїх славних дочок і синів, які свого часу виступали проти відсталості, закріпачення народу. На знак подяки львів'яни в день сторіччя з дня смерті Тараса Шевченка на березі озера на горі Чернечій висадили вербу Шевченківську. Вдячні нащадки завжди збираються в цьому місці, а в знаменні дні тут звучить поезія великого Кобзаря українського народу. І не тільки цим знаменитий парк. Він є місцем, де сталися важливі спортивні заходи. В принципі, перший футбольний матч, зіграний на Україні, відбувся в 1894 році саме у Стрийському парку. Рівно через 110 років на честь цієї події був відкритий пам'ятник.

У південній частині паркового ансамблю прокладена дитяча залізниця на кінній тязі. Унікальну споруду можна вважати єдиною у Європі. Дорогу збудували після Другої світової війни. Це стало модальним подією, оскільки країна ще лежала в руїнах і, здавалося, не до дитячої залізниці. Сьогодні маршрут дуже популярний як для городян, так і для гостей Львова. Прогулюючись по доглянутим алеях парку, його відвідувачі бачать близько 200 рідкісних дерев і чагарників.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support