Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче Водоспад «Пробій», Яремче

Яремче - це дивовижне курортне місто на заході України, а саме в Івано-Франківській обл. Місто розташоване в окрузі Карпатських гір, він насичений оксамитовим західним колоритом, теплою гостинністю і добротою душевною. В Яремче багато чудових, гарних місць, які варто відвідати, але вашу увагу ми б хотіли зациклити на одній Яремческой пам'ятки - водоспад Пробій.

Це один з найвідоміших карпатських водоспадів, розташований на околиці Яремче. Місце розташування водоспаду являє собою довга ущелина в скелях. По дну цього ущелини протікає річка Прут, пороги якої в цьому районі закінчуються прекрасним водоспадом висотою близько п'яти метрів. Гарний навколишній ландшафт гармонійно доповнюється вируючими водами водоспаду. Сам водоспад, навколишні скелі, красиві природні пейзажі і народні промисли притягують щорічно тисячі туристів, які відвідують місто Яремче - один з найпопулярніших туристичних центрів України.

Над водоспадом розташований міст, який служить прекрасним доповненням для любителів неймовірних краєвидів і бажаючих поринути у водоспад. З перепадом висоти в дванадцять метрів, будучи потужним за силою голосу і стихії, його можна назвати українською Ніагарою. Щомиті Прут скидає в кам'яну чашу, утворену самою природою, тонни води. Відлуння минулих століть і музика справжнього звучить в мелодії звуків видаються водоспадом.

Неподалік водоспаду розташований ринок з сувенірами і незвичайний ресторан «Гуцульщина». Пробій - це казка, яка не залишить байдужим жодного гостя міста Яремче.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (1)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support