Парк «Долина троянд», Черкаси

11132

Координати: 49.4507459, 32.0651436
Тип місця: Парки
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
Парк «Долина троянд», Черкаси Парк «Долина троянд», Черкаси Парк «Долина троянд», Черкаси Парк «Долина троянд», Черкаси Парк «Долина троянд», Черкаси Парк «Долина троянд», Черкаси Парк «Долина троянд», Черкаси
Історія району
Це той район Черкас, який називається Митниця. Колись, ще дуже давно у цьому районі була переправа через Дніпро, і там козаки збирали мито. Коли було збудовано Кременчуцьке водосховище, у середині 50-60-х років, Митницю всю затопило, потім спохватилися і вирішили відновити частину Митниці.

Т. Шевченко був тут 1869 році робив малюнки цього місця. Обидва вони показують те, що не збереглося - каплиця та й сам район Митниці. Зараз цей район, разом із Долиною на піщаних намивах. Зараз тут не так багато троянд, тому що місцеві викопали всі цінні сорти троянд. Але до 1990-х років тут все було услано трояндами.

Сьогодення
З пагорба Слави відкривається прекрасний краєвид на садово-паркового комплекс “Долину троянд” - пам’ятку паркового мистецтва в Україні. Парк розміщується на березі Кременчуцького водосховища, та неподалік від центральної частини міста. На території парку знаходяться маленькі озера з фонтанами всередині. З 2012 року було встановлено скульптурну композицію “Птах”. Викуваний з заліза журавель виконує функцію сонячного годинника і у ясну погоду можна перевірити його точність.

Як дістатися
Парк знаходиться поблизу міського пляжу “Рив'єра”, щоб до нього дістатися треба їхати до зупинки “Долина Троянд”. До неї можна доїхати маршрутними автобусами №11, №21, №36.

Автор: Юрій Волошин
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support