Скульптура «Двері раю», Одеса

3329

Координати: 46.4606025, 30.7313883
Тип місця: Пам'ятники\Пам'ятки
Скульптура «Двері раю», Одеса Скульптура «Двері раю», Одеса Скульптура «Двері раю», Одеса Скульптура «Двері раю», Одеса Скульптура «Двері раю», Одеса
ОБ'ЄКТ ДЕМОНТОВАНО (ПРИБРАНО)
 
 
Один із під’їздів до Одеського вокзалу знаходиться під цілодобовою охороною, захистом та заступництвом велетенського Архангела Михаїла, який дивиться у свій смартфон, тримаючи меч на колінах.
 
Історія
Дивна скульптура спустилася з небес на землю, а точніше на один із корпусів заводу “Стальканат”. Автором композиції “Двері Раю” став відомий одеський митець Олександр Мілов, який у 2015 році представляв свою іншу роботу “Любов” на одному з наймасштабніших музичних фестивалів світу “Burning man” в США.
 
Скульптор пояснив, що на смартфоні є замкова щілина, яка підсвічується вночі і символізує двері в рай. Автор зазначив, що в окулярах Архангела можна також побачити відображення годинника, стрілки якого рухаються у зворотній бік, що означає плинність часу. На жаль, цей елемент побачити досить складно, адже на віддзеркалення потрібно дивитися під певним кутом, стоячи на проїжджій частині, що є небезпечним.
 
Силует небесного охоронця складається з синіх труб, масою 10 тонн. Висота скульптури в найвищій точці складає 33 м 33 см. Вночі спокійний Архангел в "позі лотоса" виглядає особливо вишукано. Арт-об'єкт чудово вписується в мистецький простір міста. Такого сучасного патроната Одеса ще не бачила.
 
Автор: Богдана Гриців
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support