Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків Майдан Конституції, Харків
Майдан Конституції в Харкові - найстаріша площа міста, яка нині є одним із символів Харкова.
Майдан став носити ім'я основного закону країни з 1996 року, коли його й було прийнято. Відтоді на День Конституції України, що відзначається 28 червня на майдані проводяться тематичні заходи. Власне, не лише на День Конституції: чимало державних свят гуртують містян саме на цьому майдані.
 
Неподалік розташований історичний музей, поряд з яким стоять танки 1920-тих років, за кілька метрів - Національний університет мистецтв ім. Котляревського, автотранспортний коледж і один з перших кондитерських центрХаркова - магазин "Ведмедик". З Майдану Конституції бере свій початок вулиця Сумська, - одна з центральних вулиць міста.
 
Як дістатись!?
Зі станції метро "Майдан Конституції" можна легко дістатися площі, звідки розпочати захоплюючу мандрівку центром міста: познайомитися з ще однією родзинкою Харкова - Дзеркальним струменем, також Театром опери й балету, парком і пам'ятником Т. Шевченко, садом І. Кабештова і театром "Березіль", який нині має назву Українського Академічного Драматичного театру ім. Т. Шевченко. Окрім того, з Майдану Конституції відкривається чудова панорама на ще один символ міста - Благовіщенський собор.
 
Координати: 49.9922015, 36.2311506
Автор: Єлизавета Кравченко
 
 
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support