Пінчук Арт Центр, Київ

4464

Координати: 50.4419193, 30.5212212
Тип місця: Галерея\Виставкова зала
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Частково
Пінчук Арт Центр, Київ Пінчук Арт Центр, Київ Пінчук Арт Центр, Київ Пінчук Арт Центр, Київ Пінчук Арт Центр, Київ Пінчук Арт Центр, Київ
PinchukArtCentre - міжнародна художня галерея сучасного мистецтва, відкрита в вересні 2006 року, яка розташована в Києві, на вулиці Великій Васильківській/Басейній 1/3-2.
 
Мистецький центр розташований серед старовинного Бессарабського кварталу міста Києва, відреставрованого на початку двухтисячних. Проєкт внутрішнього оздоблення та дизайну був розроблений французьким архітектором Філіпом Кіамбаретта. Він передбачає шість поверхів галереї - чотири з них займають виставкові зали, на решті поверхах є зали відео-лаундж, кімната кураторів та заклад харчування на шостому поверсі. У 2008-2009 роках тут працювала мистецька платформа для проведення невеликих заходів та виставок молодих художників.
 
Так само PinchukArtCentre є учасником багатьох міжнародних виставок і показів, організовував Український павільйон на п’ятдесят другій та п’ятдесят третій Венеційській бієнале з проєктами “Поема про внутрішнє море” та “Степи мрійників”. Взимку 2011 року центр започаткував проєкт “Колекційна платформа: Циркуляція” - постійну виставку творів як українських, так і міжнародних художників та митців у галузі сучасного мистецтва, роботи у якій оновлюються двічі на рік.

А восени цього ж року на базі платформи був створений освітній проєкт «Кураторська платформа», який передбачає дворічне навчання теоретичним і прикладним навичкам сучасних спеціалістів в багатьох галузях дотичних до мистецтва, і ставить собі за мету сформувати нову генерацію молодих кураторів та спеціалістів з мистецтва.
 
Крім вищезгаданих ініціатив, PinchukArtCentre також підтримує молодих митців шляхом створення та формування різного роду премій, як-от однойменна Премія PinchukArtCentre, направлена на підтримку молодих художників, а також Future Generation Art Prize, яка так само має за мету підтримати і допомогти новій генерації митців.
 
Автор: Дмитро Чорний
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support