Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка Троїцька церква, Князе-Григорівка
Напевно в усіх подорожах найголовніше - це люди. Так і в Князе-Григорівку ми приїхали до місцевої легенди - отця Миколая.
 
Родом він з Вінниччини, у який в 30 років почав службу. Там він встиг відбудувати дві церкви. Наразі разом з сім’єю проживає в Князе-Григорівці, доглядає за 88-річною мамою та допомагає дружині.
 
Троїцьку церкву він відбудовував з розвалин, яки лишив після себе Радянський Союз. Церква має дуже цікаву історію, бо не один раз намагались її зруйнувати. Там і досі знаходяться не зірвавшися знаряди часів Другої Світової. Влітку біля церкви можна насолодитись тінню в затишному дубовому гаю, який отець Миколай висадив колись власними руками.
 
Автор: Ігор Вороніца
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support