Вінницький Фонтан Рошен

6281

Координати: 49.2329246, 28.4859395
Тип місця: Унікальні місця, Театри, Водойма
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Частково
Вінницький Фонтан Рошен Вінницький Фонтан Рошен Вінницький Фонтан Рошен Вінницький Фонтан Рошен Вінницький Фонтан Рошен Вінницький Фонтан Рошен Вінницький Фонтан Рошен Вінницький Фонтан Рошен Вінницький Фонтан Рошен
Це найбільший в Європі плавучий мультимедійний фонтан, на якому кожен охочий може переглянути неймовірні світлові вистави в 3D. Він розташований на річці Південний Буг поблизу острова Кемпа і фабрики "Roshen".
 
Історія
Фонтан відкрили 4 вересня 2001 року. Тривалість будівництва зайняла 546 днів. Він побудований за кошти благодійного фонду Петра Порошенка, власника компанії "Roshen". Загальна ціна фонтану складала 37 млн грн. Інженером-розробником фонтану був Ральф Доу, з компанії "Emotion Media Factory GmbH".

Майже щороку відбувається офіційне відкриття і закриття сезону роботи фонтану у супроводі відомих зірок таких як ONUKA і Арсен Мірзоян у 2017 році. Він діє за звичайних умов з квітня-травня до вересня-жовтня упродовж року.
 
Як це працює?
Сам фонтан розташований на плавучій платформі, яка зареєстрована у судновому реєстрі. Загальна особливість фонтану полягає в тому, що він розташований на руслі "живої" річки, а не як інші в басейнах.
Для того, щоб показувати шоу використовують лазерний проєктор з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, розподіленої по всій довжині фонтану, що і створює ефект 3D. Для того, аби створити фонтан було відреставровано 700 метрів набережної, розчищено 28 000 м2 русла річки Південний Буг. Фонтан став символом і масштабною туристичною атракцією міста Вінниця. Сам фонтан має довжину 97 м, ширину 10 м з висотою центрального струменя 63 м.
 
Як дістатися?
Від центрального автовокзалу можна дійти за 5 хвилин пішки.
 
Громадським транспортом:
- від Залізничного вокзалу трамвай № 1,4,6 та тролейбус № 5,6,11 - зупинка "Музей Коцюбинського"
- від Західного автовокзалу: Трамвай №4 - зупинка "Музей Коцюбинського"
- від Східного автовокзалу: тролейбус № 1, 2, 10, 12- зупинка "вул. Ф. Нансена.
 
Автор: Христина Осадча
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support