Двір загублених іграшок, Львів

7736

Координати: 49.8464201, 24.0305892
Тип місця: Покинуті об'єкти, Унікальні місця
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів Двір загублених іграшок, Львів
Нажаль, всі іграшки прибрали :(
 
Двір загублених іграшок у Львові – це музей формату open-air, створений мешканцями звичайної багатоповерхівки. Своєю появою двір загублених іграшок завдячує місцевому жителю.
 
Одного дня, натрапивши на дві забуті іграшки біля свого будинку, він помістив їх під дах всередині двору. Із часом інші жителі будинку також почали приносити сюди непотрібні іграшки. Так і виникла ідея створити у дворі музей. Потім для своїх онуків Василь Петрович (так звали того чоловіка) вирішив трохи оздобити дворик. Спочатку поставив там гойдалку, далі - пісочницю, а тоді і маленький фонтанчик, щоб забезпечити максимально комфортне перебування там дітей. Колекціонувати іграшки він почав у 2009 році, і на сьогодні в музеї є купа іграшок. Через те, що це місце досить популярне серед туристів, ця колекція постійно поповнюється. Останнім часом асортимент експонатів значно збільшився, з'явилося багато цікавих предметів ніяк не пов'язаних з першочерговою тематикою. Нині там можна знайти і пару чобіт, книги, забутий інвентар, різноманітні музичні інструменти тощо.
 
Цей дивовижний двір у багатьох місцевих асоціюється з дитинством і безтурботністю, і багато хто любить туди приходити відпочити душею. Цей музей змушує задуматись про те, як матеріальні речі можуть впливати на стан людини і переосмислити своє ставлення до того, за що ми відповідальні.
 
Автор: Єлизавета Кравченко
Денис, 25.03.2020
УАЛ Маріуполь.

Беру=)
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support