Храм Святого Духа, Слов'янськ

5932

Координати: 48.8515501, 37.6056755
Тип місця: Релігійне
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Не облаштовано
Храм Святого Духа, Слов'янськ Храм Святого Духа, Слов'янськ Храм Святого Духа, Слов'янськ
Один з п’яти великих храмів УПЦ МП розташованих в Слов’янську. Розташований в центрі міста на Соборному майдані. Почав роботу в 2007 році.
 
Храм знаходиться в південно-західному кутку Соборного майдану, поруч з вулицею Центральною. Вхід в храм дивиться на захід. Територія храму обведена парканом в якому окрім парадних воріт, є менші бічні калитки. Поруч з храмом багато дерев, які приховують споруду від бурхливого життя центральної частини міста.
Будівля храму ніжно персикового кольору, а на її задній стін знаходиться яскрава картина релігійного змісту.
 
У 18 сторіччі на Соборній площі, була дерев’яна Віденська церква, яку замінили на кам’яний Троїцький Собор, будівництво якого завершилося в 1840 році. Проте з приходом радянської ради собор було закрито, купола демонтовано, а в приміщенні було влаштовано бібліотеку, кінозал і спортзал з тиром.
З окупацією нацистськими військами, роботу собору було відновлено, але після повернення міста під радянську владу - знову припинено. До п'ятдесятиріччя радянської влади, собор було повністю зруйновано.
 
В 1999 році було закладено перший камінь в фундамент нового храму. В храмі зберігаються рештки тридцяти одного святого, а також копія ікони Божої Матері «Неопалима Купіна».
 
Як дістатися!?Від залізничного чи автовокзалу Слов’янська їхати тролейбусом або автобусом №2 до зупинки "Аптека". Пройти до перехрестя вул. Банкової і Шевченка і звернути по останній наліво. Від автовокзалу можна пройти пішки по вулиці Центральній п’ять кварталів.
 
Автор: Віктор Слободько
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support