Індійська КрухлаСветка: Кочі та історії про індуські весілля;)

india kochi blog travel ukraine find way ua
І ось перший раз в General клас - найдешевший та найстрашніший клас вагонів у Індії - виявився нармальннннийййй!!1

Індуси звісно як завжди жостко недоумєвалі коли бачили двох білих тут, а ми собі тихо-мірно надували коврікі спати на другу полку (та що тіпа залізні труби для багажа)

паром кочі індія на острова фото індусів

І ось рано зранку ми вже в Кочі (Kochi), чисте й спекотне місто (в нас кожне наступне в бік півдня було чистіше попереднього). Там ми були неймовірно раді за цілий місяць Індії побачити й поспілкуватися майже з земляком - руминкою, яка там волонтерила.

ксотел кочі індія білий храм азія
Це взагалі доречі окремий прикол, коли в Україні ти такий: Оооо, земляк, Харків'янин!!
У Європі ти радієш: Брооо!!! Українці!!!! 
А от в Азії ти просто неймовірно щасливий:
- О Боже!! Європейцііі!!!
А якщо ще й сусіди по країні, то ваще вже як родичі

Так і ми спілкувалися та ділилися про купа чого, особливо було вкрай цікаво ділитися традиціями, які якщо і були в нас на вкраїні, то я навіть не скажу коли

індія люди на вулиці південна індія керала

Суть в тому, що нашим хостом був дуже класний чувак, який жив зі своїми батьками прям біля океану.

Він мав жінку і дочку, але як ми зрозуміли, він більшість часу проводив (жив) з батьками, а не з жінкою, що в індійських реаліях вкрай не звично, але найзашкварніше то було скільки він нам всього розказав про те як будуються сім'ї (не стосунки, 'зустрічанія' майже під табу в Індії!

індія музичний гурт у керали зйомки кліпу

Ми вже знали що приблизний стандартний сценарій одружень там такий:
Приблизно за місяць до весілля молодята ВПЕРШЕ побачуть один одного. Ви спитаєте всмислє?! От ми теж дивувались, всмислєєє, і нам просто казали:

- Батьки чи опекуни вибирають наречену/нього, вони (батьки) домовляються за всі деталі, і потім вони може разок-два можливо побачаться (а можуть і не бачитись), і потім якщо є дозвіл і згода опекунів, можуть содзвонюватись або ж зустрічатись обов'язково під строгим наглядом когось

череп кістки індія храм фото

Ми були здивовані, при тому що як нам казали десь під 80% всіх одружень саме такі - прийшов - побачив - одружили. При тому всьому це ще у великих прогресивних містах. І то звісно ж при тому всьому, що згоду самих молодят не так часто хтось і запитує.

Але прикольнішим було ще те, що батьки вибирають Супутника своєму іщщадію по принципу:
- ми знаєм цю сім'ю 100500 років, тому ми впевнені що вони вогонь!

Але наш хост нас здивував ще більше, пояснивши що:
- насправді у нас є сайти 'знайомств', де батьки вибирають пару по: доходу сім'ї, чим займаються батьки і тд, грубо кажучи - щоб діти були з одного класу (під'їхала відсилочка до кастової системи з минулого).

файндвей в індіі породорожі автостопом блог
Тож загальна утрирована схема не в найкращому варіанті виходила не дуже прикольна: батьки на якомусь сайті по неперевіреній інформації в профілях вибирає супутника на все життя своїм дітям абсолютно без їх згоди (розводитись якщо що ж не можна).

кочі керала фото индии в блоге файндвейа

І от коли вся та картинка системи одружень у Індії в моїй голові склалася в одне ціле, я спитав нашого хоста, приклад ось такого одруження, де він живе окремо, і звісно ж, абсолютно не щасливий тими склавшимися обставинами і знайденою не коханою людиною:

- Ось ти, як приклад того що ця система абсолютно не працює, ще й робить життя достатньо не щасливим, і навіть не стерпним, хочеш своїй дочці так само, вибирати нареченого?!?

нічний автостоп індія фото блог про мандри в азії

І він, майже без секунди затримки, сказав своє - Так!

А ви що скажете про індійські весілля!??♥️

фото південь індії старе місто в кочі

1
Закохана КолоСвэтка у кінці Індії, чи можливо?! ;)
КолоСвэтка у Індії: Азовське Гоа УДупі;)