Статті та блог туристичного проєкту #FINDWAY

КолоСвэтка у Індії: Азовське Гоа УДупі;)

автобуси в індії фото гоа подорожі
Стільки розмов про Гоа, що автоматично в голові уявляєш це як рай на землі, а ні як що це Азовське море..

Хоча Азовське наче чистіше трошки:)

Енівей, на Гоа ми як мажикі знов їдемо в індійському сліпері (це такий клас вагонів для ніщебродів як ми) з Мумбайя. Індуси все так само дивляться на нас мол "що тут забули в цій дічі двоє білих" - снєжинкі ж всі автоматично мільйонери для більшості населення цієї країни.

Гоа Індія фото вулиць

Напів автобусом напів автостопом, і як завжди дофіга пішкадрала ми припхали у наш хостел, де ми вписалися теж по каучсерфингу - з величееезним таким сонцем на стіні, купою атмосферних накурених мандрівників, та кармо-йогою зранку (типу погодувати цуценят чи помити туалет, що звісно ж випало саме мені;)

хостел на гоа індія карма йога сонце на хаті

Тут же на Гоахє була реалізована ідея взяти скуті - це для мене вперше взяти щось напрокат, ще й вперше буду їздити на скутері, ще й бляха в Індії (от хто там був, той зрозуміє що то таке трафік в Індії, словами й матюками не передати) З розумним обличям (я старався), я сказав Лі що на скутері не їздив, а вона було подумала що я пошуткував... Ну і добре.

Експерт інтернет магазин прапор на гоа індія файндвей

Але то не найцікавіше.. В моїх мандрах взагалі нічого цікавого немає, але індуські копи її позабавили. Під'їхавши до одного з пляжів "Азовського моря", ми як завжди залишили скутер і пішли подивитися що там цікавого (нічого).

Повернувшись за 10-15 хвилин ми не знайшли нашого скутера... От... нєма.

пляжи гоа індії відпочинок на заході арабське море

Це те дивовижне відчуття, коли до останнього думаєш що просто слабкий на пам'ять (так), і він десь поруч, але нє, нема його ніде. Поцікавившись в магазині навпроти, нам дуже ломано пояснили що він десь у "вролаланкркркпв", що виявилось поліцейським відділом ☢️ "Ну вже мабуть краще?" подумали два українця і пішли 7 км пішки до свого вороного с*іженного коня.

храми церкви костели на гоа індійське християнство

Наступним сюжетом було як Ми знайшли купу іншої 2-колесної техніки і конвеєр з людей які платили штраф за парковку під знаком "парковка заборонена". Такі знаки там майже всюди (походу тільки на Гоа такий бізнес), але трошки приховані - такий собі спосіб заробітку місцевої поліції. Але далі було ще цікавіше..

Вусатий індус делавіта видав нам квитанцію, ми заплатили щось типу 200 рупій та пішли на стойбіще забирати скутер. Там інший чувак сказав що ми маємо заплатити ще йому за доставку скуті - а це ще +100
Я офигєл і пішов робити майдан назад у відділ..

індія краєвиди на гоа фото мандрівки

Вусач діловито заявив, що так, ми маємо заплатити, але 50. Повернувшись назад, я сказав мол парніше, які 100?! А він мол:
- я казав 50, це ви щось недочули.. 

А це в індусів, які намагаються розводити снєжинкі типу нас, постійно таке саме - ми слабкі на вуха. Тим не менш, все нарішалі і далі було ще прикольніше - Лі попросила сісти за кермо.
Тут мабуть варто сказати, що водійських прав в неї нема..

пляжи гоа в індії фото звіти мандрівок

І от тільки но вона сідає, через 2 хвилини попереду на дорозі застава з купи копів, які перекрили дорогу і зупиняють всіх підряд... Магічно.
Зупинивши нас, інший дядько Вус спитав Лі водійські права, яких звісно ж не було і я пхнув свої... Не проканало.

Це засмагле сонечко почало нам задвігать що зараз заберуть у нас скутіка і штраф буде величезний - срань яких масштабів для нас ніщебродів (якісь нереальні під 2000+ рупій). Ми звісно сказали що сорян бро, папєрєднікі вже зменшили відсутній бюджет, грошей в державі нема.

Рікша селфі індія як дістатись в індії громадський транспорт

Але рослинність поміж носа та губ просто так не здавалась, тож наступною сумою в аукціоні було щось типу 800, і так уж і бить - коня в стойло не заберемо. Але так як Індуська малишка не здавалась, ми показали йому порожні гаманці (добре що ми там тримаємо тільки мілачуху), і ось вже іконографічна світлина:
Ми виґрибаємо мілачуху йому в заморені працею руки (з двох щось типу 100-200 тугріков), він відпрацьованим жестом ховає їх посеред зошита і каже: ти красунчік з правами за кермо і ходь звідси.
І потім невзначай мол:

- і надягніть шоломи, у вас же вони є?!
А Я вже газюлькая звідти якомога швидше кажу:

селфі навколсвітки файндвей в індії удупі каучсерфінг

Так от якось і то... Приїхали ми начт у наступне індуське (в Індії то) місто з багатомовною назвою - Удупі.

Приїхали ми просто того, що чому би і так?! У Лі там був якийсь фрієнд, вписка є, місто погуляти теж, тож ось він вже катає нас на локальному автобусі по пляжиках і прикольних місцевих місцинах..

храми в удупі фото релігійних місць індії
Як завжди новий район, нова мова і ієрогліфи, храми теж вже стають іншими. А самим прикольним було затулитись в місцевий медичний університет, а саме в халявний музей всякої кровожадної расчліньонкі, де самим цікавим були звісно всілякі там мутантікі.

слони в індійських храмах фото удупі іудаїзм та тварини

Але от просто приїхати і прогулятися без якогось факапа - це от зря взагалі приїхати Удупу))) По устаткованому плану, хост з другом на машині мали підкинути нас на вокзалюшку щось типу о 1й ночі, але так як потяги там постійно запізнюються, ще й типу стандартно на годину-дві, вони вирішили влаштувати стріт рейсінг до моря і назад.

темпли індії фото храмів іудаїзму

Загалом все йшло добре, хірячіл він на сімейному індуському сузукі наче за нами женеться ціле військо індуських зомбі-поліцейських щоб спалити нас в ім'я індуського сатани, тож я й пристібнув все що було і не було, і навіть згадав своє дитинство і як я тиріл помідори з городів, за що наусякий і покаявсь.. 

християнсткий храм у індії удупі та католицькі костели

Менше з тим, по розкладу потяг, який мав запізнитись на дві години, вирішив приїхати на вокзал за годину чі щось таке раніше. І ось ми влітаємо під головний вхід Удупського вокзалу, і я розумію що стандартну велику плотність індусів на квадратний см перевищено..

університет в удупі безкоштовний анатомічний музей для студентів в індії
І тільки но ми підходимо на платформу - як бачимо хвостік нашого індуського hyper-loop, а місцеві кажуть то ось цей ваш потяг, хвилину назад як відправився.... Всмислєє?! 

- Є-є! (звісно ж нема) і мчу всіх коней подалі з лучезарного Ґоа.

Автостанція на Гоа подорож потягами ЖД индии

Наш хост чутко оцінив масштаб трагедії, і те що ми по стрітрейсєрскі знову його не наздоженемо, швидко купляє нам квитки і каже: - ..нічого страшного, за годину буде наступний.. А Я, дивлячись на квиток, бачу там роковий напис для мандрівників в Індії: "General class"....
1
Індійська КрухлаСветка: Кочі та історії про індусь...
Топ 10 причин Чому варто поїхати в Індію?!