Статті та блог туристичного проєкту #FINDWAY

Виділений 

Топ 10 причин Чому варто поїхати в Індію?!

22222 Навіщо їхати в індію - основні причини
 
Що не робити в Індії ти вже вкурсі, а тепер топ 10 що обов'язково там треба зробити..

Бо це ж Індія мзфк, одна з найунікальніших країн в світі!! Про відвідати то-сьо, обов'язково побачити трололо або ололо - я тобі не пишу, там все бімба-граната-зашквар, а от що зробити, ачівкі так би мовити - то погналі:

10. Відвідати цю країну!
Не дивно що цей пункт нУмер один, бо повірте моїм стотищпятсот кілометрам доріг - ви її запам'ятаєте назавжди, а люди будуть на вас дивитись наче ви на Марсі побували, ...і вижили!
А ще й як проподорожуєте там два місяці - так то ваще зашквар - ви Іван Сірко, Коперфільд й Batman в одному обличчі ;)

вулиці індії фото подорож в індію блог файн вея

9. Відвідувати всі храми які побачите на своєму шляху

Ви ж чули що це країна 1000 й 1 релігій, де достатньо часто щиро вірять й, що важливо, часто живуть відповідно до своєї релігії, і що також круто - живуть разом в злагоді! Тож, не пропустіть.

храми індії релігія іудаїм фото пірамід

8. Побути вегетаріанцем

Можливо ви чули що це вегетаріанська країна. Звісно ж там не всі притримуються цього (наприклад доля мусульман та християнства в країні достатньо велика), але вегетаріанські #McDonalds існують тільки тут! Тому вам буде набагато легше (та безпечніше) спробувати цю філософію життя саме тут!

Гоа узбережжя експер інтернет магазин фьорд нансен спальники

7. Спробувати їх кухню

Культури їжі там щось - Ти точно будете в шоці, зпершу від рівня гостроти місцевих смаколиків, а потім, десь через місяць (як звикнеш до пекла гостроти) - від вибуху смаків, які просто відривають бошку і уносять в світ гастрономічних казок! Тож просто обов'язково спробуйте це багатство, яке вони мають.

Так, доречі, пораджу обов'язково спробувати "Панір Тіка" та "Масала Доса", ну і їх традиційний "Masala tea"

індійські жінки діти фото індійських вулиць

6. Проїхатись у local train в Мумбаї

Це от коли ти бачив\ла оту діч з людьми стерчащими з потяга - оце тута. На шапкє у електричек вони не сидять тут звісно, а от постерчати ззовні навіть вам вдасться без особливих зусиль (особливі зусилля знадобляться попасти всередину)

fjord nansen ukraine travel bag

5. Спробувати індійськи потяги, і особливо дженерал клас

Ну той що тут казати - це ж окремий маст хев, а General Class (найдешевший, а якщо квиток не купляти то і безкоштовний;) - це такий собі окремий веселий треш. Собстна, людей багато в них ми не бачили, але атмосфера все одна там топ.

індія захід сонця фото файндвея подорожі

4. Пройти віпассану

Я вже писав що це за веселий медативний треш такий в Інстаграм (@findwayua), але тим не менш #musthave! Духовності знайдете саме тут, хоча центри Віпассани є і в світі (з Індії все почалось), спробуйте то деінде, навіть у Києві є;)

рікша індія традиційний транспорт ченнай фото

3. Рікша

Ну типа серьооозно? Приїхати на батькивщину цього викідиша мотоцикла і авто, і не проїхатись в ньому?!
Доречі завдання з зірочкою: сядьте ще за кермо цього недорозумєнія і проїдьте хоч кілометр;)

мотоцикл індія подорож скутер прокат

2. Подосліджувати околиці на двох колесах

Потрапивши в Азію ви будете приголомшені кількістю двох-колесних транспортних засобів і майже відсутністю правил дорожнього руху;)
І буде важко взагалі зрозуміти чого всі вони ще досі живі, але от щоб це й зрозуміти, вкрай важливо стати справжнім індусом, взяти скутер або мотоцикл, та відправитись в невеличку подорож.
П.С. Як бонус, після Індії ви зможете їздити впринципі всюди.

церква індія череп та кості у церкві

1. Побувати на весіллі

Це ось те що я дуже хтів, і ось майже зміг-встиг! Але судьба мабуть просто вирішила що мені необхідний гарний привід ще раз відвідати цю прекрасну країну, і це буде саме він!

2
КолоСвэтка у Індії: Азовське Гоа УДупі;)
КруглаСвєтка в Індії: Як вижити?!