Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів
Високий замок - найвища точка Львова та одна з обов’язкових місцин до відвідування у списках “must visit” багатьох мандрівників.
 
Сьогодні Високий замок - це парк з оглядовим майданчиком у найвищій точці, з якого видно все місто і навіть ліси за містом. Це місце люблять як мандрівники, так і місцеві жителі. Парк має досить широкі алеї та лавочки для відпочинку. Тут доволі тихо і затишно, хоча за 10-15 хв ходьби вирує життя, оскільки парк знаходиться в самому центрі міста.
 
Із самого ж замку зберігся лише фрагмент стіни, яка свого часу служила південним муром двору між головними зовнішньою та внутрішньою брамами замку. Історія створення Високого замку саме як споруди відносять до 12-13 ст. В різні часи він належав монголо-татарам, полякам, литовцям, шведам, австрійцям. Українцям дісталася вже гора без замку. Більшу його частину розібрали на початку 19 ст. австрійці на будівництво, зокрема з цієї цегли побудована кам’яниця на Личаківській, 3.
 
Верхня частина Високого замку, де нині розташовується оглядовий майданчик, було створено штучно в 1869—1906 рр. На честь 300-ліття підписання Люблінської унії зробили земляний насип, чим підвищили висоту гори до 413 м над рівнем моря.
 
Окрім фрагменту стіни, оглядового майданчика, лева, якого переселили сюди з ратуші більш ніж 100 років тому, тут ще є телевізійна вежа, висотою 192 м, яка підсвічується вночі різними кольорами і є впізнаваною з будь-якої точки міста.
 
Потрапити на Високий замок можна як з “парадного” входу з боку вулиці Ужгородської або Замкової, так і “навпростець” через вулицю Княжу.
Автор: Natalya Antsibor

Автор: Natalya Antsibor

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support