Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів Високий замок, Львів
Високий замок - найвища точка Львова та одна з обов’язкових місцин до відвідування у списках “must visit” багатьох мандрівників.
 
Сьогодні Високий замок - це парк з оглядовим майданчиком у найвищій точці, з якого видно все місто і навіть ліси за містом. Це місце люблять як мандрівники, так і місцеві жителі. Парк має досить широкі алеї та лавочки для відпочинку. Тут доволі тихо і затишно, хоча за 10-15 хв ходьби вирує життя, оскільки парк знаходиться в самому центрі міста.
 
Із самого ж замку зберігся лише фрагмент стіни, яка свого часу служила південним муром двору між головними зовнішньою та внутрішньою брамами замку. Історія створення Високого замку саме як споруди відносять до 12-13 ст. В різні часи він належав монголо-татарам, полякам, литовцям, шведам, австрійцям. Українцям дісталася вже гора без замку. Більшу його частину розібрали на початку 19 ст. австрійці на будівництво, зокрема з цієї цегли побудована кам’яниця на Личаківській, 3.
 
Верхня частина Високого замку, де нині розташовується оглядовий майданчик, було створено штучно в 1869—1906 рр. На честь 300-ліття підписання Люблінської унії зробили земляний насип, чим підвищили висоту гори до 413 м над рівнем моря.
 
Окрім фрагменту стіни, оглядового майданчика, лева, якого переселили сюди з ратуші більш ніж 100 років тому, тут ще є телевізійна вежа, висотою 192 м, яка підсвічується вночі різними кольорами і є впізнаваною з будь-якої точки міста.
 
Потрапити на Високий замок можна як з “парадного” входу з боку вулиці Ужгородської або Замкової, так і “навпростець” через вулицю Княжу.
Автор: Natalya Antsibor

Автор: Natalya Antsibor

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Сімферополь Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ