Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів Площа Ринок, Львів

Весь середньовічний Львів можна побачити на невеликій площі. Кожен будинок, кожна скульптура зберігає власну легенду, має свою таємницю. Цей музей під відкритим небом називають Площа Ринок.

Центральне місце в музейній експозиції займає Будинок міського управління, або Магістрат. Його історія почалася за часів правління Володимира Опільського. Саме він наприкінці чотирнадцятого століття став засновником першої ратуші у Львові. Протягом століть Магістрат перебудовувався, змінював свій вигляд не один раз. Свій сучасний вигляд Будинок міського управління отримав у 1851 році.

Міська ратуша - це величезна прямокутна будівля з високою вежею, яке саме по собі є пам'яткою Львова. Будівля оточена чотирма скульптурами, які встановлені на місці колишніх колодязів в 1793 році. Це постаті Нептуна, Адоніса, Амфітрити та Діани в центрі фонтанів. Кожний охочий може відвідати будівлю ратуші і оглядовий майданчик на її горі вежі. Висота вежі з зубчастих закінченням - 65 метрів. На ній встановлені величезний годинник (діаметр циферблата - 3 метри), до яких можна піднятися, подолавши 400 сходинок. З оглядового майданчика видно все місто як на долоні.

Кожен будинок на Площі Ринок має унікальну архітектуру. Зразки ренесансу представлені в східній частині. Справжніми пам'ятками України вважаються «Чорна кам'яниця» та «Палац Корнякта». Фасад Кам'яниці викладений обтесаним каменем, який в результаті окислення поліхромної розмальовки почорнів, і прикрашений скульптурами. Сьогодні тут знаходиться експозиція історичного музею, що складається з більш ніж трьохсот тисяч експонатів, що розповідають історію зародження медицини і ліків, розвитку аптеки і загадковою алхімії. Шістнадцять залів, відтворюють інтер'єр і обстановку різних епох, починаючи з середніх століть і закінчуючи дев'ятнадцятим століттям.

Палац Корнякта побудований італійськими архітекторами. Після перебудови в будівлі зберігся готичний зал - зразок світської готики п'ятнадцятого століття. Дивним місцем є Італійський дворик, який так нагадує Флоренцію і Рим. У XVIII столітті тут ставили Шекспіра і гуляли, пили запашний чай і вели світські бесіди. До наших днів зберігся прангер. Це ганебний стовп, у якого в епоху Середньовіччя карали злочинців.

Зовсім не далеко від ратуші розташований Оперний театр. Будівля виконана в стилі неоренесансну і має пишний і багатий скульптурний декор. Внутрішній інтер'єр виконаний у не менш шикарному стилі з використанням дорогих матеріалів, таких як мармур, ліпнина, прикрашений скульптурами і картинами великих майстрів.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support