Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса Пам'ятник Дарту Вейдеру, Одеса
Давним-давно, в далекій-далекій галактиці був зведений перший увіковічений в бронзі образ персонажа культової епопеї “Зоряні війни”, Дарта Вейдера. Наразі Дарт Вейдер набагато ближчий сучасній молоді, ніж дядько Ленін, почасти через те, що роздає безкоштовний інтернет: Wi-Fi-роутер вмонтований у шолом скульптури.
 
Історія появлення
Пам’ятник Темному Лорду розмістився на території заводу “Пресмаш”, де колись височів пам’ятник вождю світового пролетаріату Леніну. Монумент підлягав знесенню відповідно до закону про декомунізацію, але кмітливі одесити змогли перетворити об’єкт в більш сучасній манері.
 
Скульптор
Автором цікавинки є одеський скульптор Олександр Мілов, відомий своїми роботами “Любов”, що підкорила у 2015 році американський фестиваль “Burning man”, та артоб'єктом поблизу вокзалу “Двері Раю”. Загалом висота пам’ятника складає 5 метрів, а на монтаж спеціалісти витратили близько двох місяців.
 
За словами автора, матеріал був привезений з планети Татуїн (вигадана планета із “Зоряних війн”), але земні експерти визначають його як титановий сплав. Застосовувався також спеціальний клей, який використовується у сфері обслуговування космічних об’єктів.
 
Хай прибуде з вами сила!
 
Автор: Богдана Гриців
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support