FINDWAY to Moldova, Ep/2 - Донна Люция :3

findway2moldova

Саакашвілі мовить!

Перший монтаж першої серії зайняв три місяці, другої серії півтори - прогрес чо) Але ж як в нас трясуться руки! Це капєц, наче алкаші)))))

Бодро-День почався!  Ми покаталися трошки на вєлотачанках, та цікаве почалось коли ми приїхали зранку у театр. Я в інеті бачив квитки по 10 грн, на балконі на другому поверсі. Та й подумав собі: "Чого ото замовляти через сайт, все одно будемо там проїжджати повз, заїдемо купимо, вільних місць купа". Тож підходжу до кас театру муз.комедії, кажу 4 квитка, а мені бабка в касі й мовить:

- Нє. Эти места вы не можете купить.
Я не зрозумів, всі купили питаю, вона:
- Не. Эти места для пенсионеров.
Я не вгамомувався, кажу:
- В інеті нічо такого не написано, тож я там можу купити спокійно собі "пенсійні" місця, а у вас тут не можу?
- Не. Молодой человек, эти места для инвалидов и пенсионеров (місця розміром займають півтеатру, ще й на другому поверсі, для інвалідів).

 улиці одесса зной час пик дорога в городе

 

Короче совок-бабка стояла на варті дешевих квитків напівпустого театру твердо. Тож вийшовши на вулицю ми просто вирішили замовити їх через інет. Але підстава, підтримка мобільного на сайті була реалізована ну дууууже криво. Через хвилин 15 у точці продажу квитків на всілякі заходи (в Одесі просто купа таких ларьочків та точок продажу) ми преспокійно взяли квитки по 10 грн :D

Після тотальної перемоги над бабкою настав час купати себе в морі. Море всюду, але ж нас понесло до якихось пагорбів: "Колькє цікаво розвідувати нові місця".

Спустившись біля траси здоров'я з обривчику, по явно добре натоптаної стежці, ми побачили як люди гоцають через зламаний паркан. Гляць туди, а то виявилось місце де Міхеіл той що Саакашвілі зробив ніштяк. Коротко кажучи, якийсь товстопуз з Києва відгриз собі частину узбережжя під свій власний будинок. Красава. Величезним парканом зі склом нагорі. Важко представити скільки він башляв грошей, але Саакашвілі зніс той паркан голосно і з музичкою, тож ми преспокійно покупали свою макітру на колись приватному закритому пляжику ^_^

одесса пляж отдіх миньйон на пляже

Півдня пройшло швидко, накупавшись та поївши, вже ввечері ми пішли до нашого театру на пречудову виставу "Тетка Чарлея". Дуууже класна вистава, згоцайте, не пожалкуєте. Це мій перший та мабуть єдиний раз, коли мюзикл був справді класним, а виконавці неперевершеними :-)

Зайшовши в театр вдень, ми вийшли та опинилися в зовсім іншому місці - нічній Одесі.

одесса парк развлечений горилла обезьяна

Одеса вдень та вночі, це два різних міста, пекуче та сухе вдень, але з блакитним морем яке так і кличе пірнути в себе. Вночі це ж трошки магічне, трошки дивне та заплутане місто. По емоціям нічна Одеса мені завжди чомусь нагадувала сон, наче все і зрозуміло, але люди хутко змінюються, тут наче маленька пуста вулиця зі старинними арками та вікнами, а тут же на сусідній вулиці купа людей та джаз, тут же ти можеш опинитись наче в зйомках фільму жахів, а пройшовши по парку ти опинишся в Північній Америці під такт старих інструментів індіанців. Вся ця магія Одеси завжди чарує, скільки б разів ти там не бував.

индейци в украине одесса выступление северная америка мотивsы

День в українській перлині промайнув вмить, і от ми вже біжимо зранку як в попу поранені. Ми ж не можемо не запізнитись на нашу електричку :D

Все це та трошки быльше дивыться у другому епізоды #FINDWAY-трешо-мандри до Молдови! Приємного перегляду! \:D

А все выпуски видео-блога с этого веселого путешествия Вы можете посмотреть на нашем ютуб канале: https://www.youtube.com/c/findwayua >:)

поверсі
0
FINDWAY to Moldova, Ep/3: Масони в Україні Э:G
#FINDWAY to Moldova! Перший епізод. Перший великий...