Музей пивної історії, Львів

17131

Координати: 49.8476827, 24.0155983
Тип місця: Музеї
Вхід: Платний
Парковка: Не облаштована
Офіційний сайт: http://lvivarnya.com.ua/
Музей пивної історії, Львів Музей пивної історії, Львів
Історія
Львіварня - один із сучасних музеїв України, присвячений історії пива, де кожен відвідувач може відчути себе справжнім пивоваром та дізнатися про процес приготування хмільного напою. У Львові місцева броварня відкрилася у 1775 році, вона була першим подібним закладом на території України. Музейно-культурний комплекс пивної історії об’єднує в собі більше двохсот експонатів і складається з кількох зал, які демонструють процес пивоваріння, арт-зони для конференцій, виставок та різних заходів.
 
Експонати
Цікавим експонатом музею є зала про історію виникнення цього виду бізнесу. Там розміщена гексаграма з пивною кружкою посередині, яка символізує процес змішування різних інгредієнтів, які використовуються для приготування пива. Крім цього, в музеї представлені унікальні апарати для змішування пива, сейфи відомих пивоварів двадцятого століття, автентичні бутлі з-за кордону, а також відкрито бар “Кнайпа”, який користується попитом серед іноземних туристів та інші цікавинки.
 
Як дістатися?
Музей знаходиться на вулиці Клепарівська 18. Від площі Ринок туди пішки йти близько двадцяти хвилин. Графік роботи та інформацію стосовно екскурсійних програм, ви можете отримати на сайті музею.
 
Автор:  Єлизавета Кравченко
 
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support