Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат)

60831

Координати: 49.6867337, 35.8332825
Тип місця: Мальовнича природа, Унікальні місця, Кар'єр
Парковка: Відсутня
Доступність для людей з вадами руху: Не облаштовано
Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат) Кварцевий кар'єр, Нова Водолага (Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат)

Мало хто знає, що кварцовий кар'єр, в якому гірничо-збагачувальний комбінат видобуває кварц і пісок в селі Новоселівка, є одним з найкрасивіших місць в Харківській області. Здавалося б, що дивного може бути в звичайному кар'єрі. Насправді, ніж спробувати описати це - легше один раз подивитись.

Кварцовий кар'єр знаходиться недалеко від селища Нова Водолага. Добиратися куди взагалі не складає труднощів, година поїздки на електричці, потім хвилин 10 пішки і Ви на місці. Це неймовірної краси місце, безмірне кількість піску і що додає саме тієї краси, властивої всім кар'єрів - бірюзового відтінку озеро, купатися в ньому, звичайно ж не можна, але тоді багато нехтували заборонами, зараз же, через рік, поставили охорону і вони проганяють усіх, хто перебуває на території кар'єру, так що тепер довго не погуляти, не насолодитися красою в повній мірі.

Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат видобуває:
- Залізна руду;
- Уранові руди;
- Глину;
- Пісок.
Продукція: пилоподібний кварц і будівельні матеріали.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (5)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support