Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси Буддійський Храм «Білий Лотос», Черкаси
Храм Білого Лотоса - найбільший буддійський храм в Європі. Єдиний в Україні буддистський храм, який включає також школу бойових мистецтв. Тут усі охочі можуть вивчати тайський бокс, основи самооборони, кунг-фу техніки лаоської школи Ша-Фут-Фань, йогу, східні танці, практику правильного дихання, основи зцілення і опановувати таємниці чайної церемонії.
 
 
Історія
У будь-якої системи координат є свій початок. Для цього храму - це вчитель. В кінці 1970-х Скубаєв Володимир Іванович потрапив в Лаос і протягом багатьох років навчався кунг-фу. Він став першою білою людиною, яка стала майстром кунг-фу, першим  учнем якого допустили до такого рівня знань. Потім він повернувся на батьківщину, але при цьому пообіцяв своєму вчителеві побудувати на батьківщині школу кунг-фу. Але, у нього була мрія, зробити більше - побудувати храм. І в 1989 році вчителю прийшло бачення, що потрібно шукати місце оточене пагорбами і рікою. Таке місце знайшли тут і почали будувати храм.
 
Будівництво храму
При будівництві храму була знайдена стародавня статуетка, яка, за висновком експертизи складалася з трьох металів, один з яких, позаземного походження - сплав, який видобувається тільки в умовах вакууму і за межами гравітаційного поля Землі. Храм будується і до сих пір. Але, при будівництві храму не використовувалися висотні крани, все робилося вручну. Будівельниками також виступали учні з усього світу. Перші учні майстра роз'їхалися по всьому світу і приїжджають періодично зі своїми учнями допомагати в будівництві. Тому і говорять, майстер кунг-фу - майстер у всьому. Багато людей практикуючих кунг-фу є музикантами, художниками, поетами і т.д. З кунг-фу у людини виявляються його нові можливості і таланти.
 
Ступа храму
При вході в храм стоїть Біла ступа, яка є символом жіночої енергії, Всесвіту і земних стихій. Кожен її щабель - то етапи вдосконалення людини. Усередині цієї ступи - чотири Будди, які дивляться на чотири сторони світу. Ступу храму висвітлював представник Далай Лами 14 - Дзюнсей Терасава. Зараз він зберігає мощі Сіддхартха Гаутама Шак'ямуні. В буддизмі, за легендою 2000 років тому Гаутама Шак'ямуні був розділений на 8 частин, більшість з частин були поміщені в такі ж ступи. Одна з частей протягом 25 століть передається з покоління в покоління передається довіреному монаху, зараз це Дзюнсей Терасава - японець, відомий своєю миротворчою і антивоєнної діяльністю, також він освітлює такі ступи по всьому світу. Цьому храму він також подарував барабан, який зцілює від усіх хвороб. Для набору енергії потрібно запалити пахощі і обходити з нею ступу за годинниковою стрілкою. Конфуцій говорив, що світом правлять не люди, а символи, знаки і формули.

Школа кунг-фу
Школа кунг-фу називається Ша-Фут-Фань, що означає "Клан п'яти бойових котів". На території храму є літній майданчик бойових мистецтв з грушами, колодами і різними макетами. Для відвідувачів є можливість попрактикувати свої навички на деяких бойових макетах. У кутку кожного залу є столик для чайних церемоній. У кунг-фу кажуть, що кунг-фу дає силу, а чай мудрість.
 
Легенда
Основа всіх асан це тигр, леопард, ягуар, пантера і кіт. Кот - це вершина. Є легенда, що колись кіт навчив усіх: тигру дав силу, леопардові швидкість, леопардові стрибучість, пантеру скритність і мудрість. Але, тигр подумав, навіщо йому якась мудрість і захотів стати вчителем. Він викликав кота на бій, напав на нього, а кіт застрибнув на дерево. На що кіт сказав, хочеш зі мною битися - залізь на дерево. Тигр стрибав, стрибав і нічого не зміг зробити, а кіт йому каже - бачиш, битися я тебе навчив, а лазити по деревах ти не захотів вчитися. Тому сила воїна не в руках і ногах, сила воїна в його мудрості і серце. "Кращий бій, це бій якого не було" - говорить вчитель храму Володимир Скубаєв. Тому, якщо ви хвилюєтеся, ви вже програли бій.
 
Філософія Кунг-фу
Кун фу - це вивчення не тільки на рівні фізики, а також наука, мистецтво. Практикуючий кунг-фу повинен розвивати кита - тіло, мова і думка. ВООЗ вивела хвороба сучасного людства - емоційне вигорання. Це буде хвороба 21 століття. Тому що часто люди пробігають, поспішають, втрачають відчуття життя. Навіть ті хто думають, що вони подорожують - вони все роблять через камеру. Навіть з шедеврами світового мистецтва у людей більше бажання сфотографуватися, ніж нею насолодитися. Людина не наповнюється життєвою енергією і емоціями. У храмі є такі вівтарі для залучення енергії: щастя, здоров'я, любов, сімейне благополуччя, багатство, будда зростання і розвитку і вітання храму. У храмі зберігаються мощі святого, привезеного з Таїланду, з храму Чотирьох вітрів. Також храму передавалися живі будди - статуї, всередині яких закладені мощі святих.
 
Принцип віслюка
Людини протягом дня зовні і внутрішньо взаємопов'язаний, це закони життя і природи. Вирівнюючись - людина відчуває себе людиною, згинаючись - він відчуває себе віслюком. Протягом дня людина то людина, то осів. Майстер кунг-фу вчиться завжди бути людиною, воїном і особистістю. Є деякі вправи, які призводять до цього. Наприклад предмет на голові, можна використовувати книгу, піалу і т.п. На початковому етапі можна ставити і ходити, потім читати книгу, їсти. Після цього з'являються нові відчуття.
В учнів В. Скубаєва вже є ідеї щоб в майбутньому створити Скубаевское училище і Храм Щастя в Україні.
 
Розклад дня
Щосуботи в храмі проводиться суботник. Потрапити всередину храму можна щонеділі о 12 годині
Також можна прийти в рітріти - 2 дні вихідних в кінці місяця, коли храм проводить відкриті медитації, йогу, бойових мистецтва, чайні церемонії, мантроспіви і енергетичні практики. За розкладом можна вибрати цікавиться семінар і відвідати його. Розклад можна знайти на офіційній сторінці храму в інтернеті. У ці дні також можна жити в храмової келії, але тільки за попереднім записом.
 
Як дістатися:
Храм розташований на спуску Франка, 4. Найближчі зупинки: «Університет», вулиці Пушкіна і Кирилова. З автовокзалу можна доїхати автобусами №26, №28 з пересадкою у Будинку дитячої творчості на автобус №4 або №21. З залізничного вокзалу курсує автобус №26.
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (6)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support