Музей ретро-автомобілів, Запоріжжя

10650

Координати: 47.876613, 35.1273143
Тип місця: Музеї
Вхід: Платний
Парковка: Облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
Цікавість: Середня
Музей ретро-автомобілів, Запоріжжя Музей ретро-автомобілів, Запоріжжя Музей ретро-автомобілів, Запоріжжя Музей ретро-автомобілів, Запоріжжя Музей ретро-автомобілів, Запоріжжя

Музей ретро-автомобілів у Запоріжжі являє собою єдиний в Україні загальнодоступний музей даного напрямку. Унікальний у своєму роді він відносно недавно був відкритий в місті і швидко набув широкої популярності серед місцевих жителів і туристів. Грандіозна приватна колекція старовинних машин, представлена ​​в його експозиції, дивує своїм різноманіттям і прекрасним станом.

Музей ретро-автомобілів у Запоріжжі - унікальна пам'ятка, яка буде цікава як дорослим, так і дітям. Тут ви зможете побачити понад 60 моделей старовинних авто, створений в 20-60-і роки 20 століття. Багато з автомобілів, які не доступні відвідувачам, знаходяться на реконструкції у майстрів музею. Виставкові зали музею займають площу, що перевищує 1000 квадратних метрів. Це є по-справжньому унікальною особливістю Запоріжжя. На величезній території музею розміщена воістину легендарна техніка.

Відвідавши музей ретро-автомобілів у Запоріжжі, ви ознайомитеся з приватною колекцією раритетних транспортних засобів - вітчизняних і зарубіжних марок. Багато хто з них відреставровані членами автомобільного клубу під назвою «Фаетон». Елегантні потужні й неповторні моделі ретро-машин постануть перед вами у всій своїй красі. Тут ви лицем до лиця зіткнетеся зі знаменитими «Додж», «Урал-Зіс», «Вілліс», легендарної «Катюші» і багатьма іншими. Всі машина на ходу. Вони не один раз брали участь у автомобільних виставках.

Серед раритетних експонатів музею є і ГАЗ-АА 1935 року - найстаріша українська вантажівка, в народі відома під прізвиськом «полуторка». Королем легкових машин тут є старий «Опель», прекрасно відреставрований після значних пошкоджень. Кажуть, що до ремонту він був схожий на решето. «Катюша» або ЗІС-6 - це одна з основних визначних пам'яток музею. У нашій країні більше не знайти таку машину в робочому стані.

Відділ, що оповідає про Велику вітчизняну війну, прикрашає головний автомобіль Червоної армії - ЗіС-5 або «тритонка» в простолюдді. Він був відновлений цікавим чином. Машину обміняли на деталі від КАМАЗа на одному з колгоспів Херсона. Є в музеї і так звана «Моргунівка», яку герой знаменитого радянського кінофільму «Операція И» легко міг розгорнути під час захоплюючих подій. Крім того, тут можна побачити й інші ретро-автомобілі, зняті в кінофільмах «Зірка» і «На безіменній висоті».

Музей ретро-автомобілів може похвалитися не тільки колекцією раритетних машин, але й експозицією двоколісних транспортних засобів - мотоциклів і мопедів. Можна побачити тут і іграшкові моделі, а також дитячі машини, обладнані педалями.

Музей відкритий щодня, з 9:00 до 17:00. Вхідний квиток для дорослого на всі зали - 30 гривень, дитячий - 20 гривень. Вхід для ветеранів та учасників бойових дій безкоштовний.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support