Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця

16211

Координати: 47.7997804, 35.1342773
Тип місця: Унікальні місця, Театри
Вхід: Платний
Парковка: Облаштована
Офіційний сайт: http://zp-kazaki.com/
Доступність для людей з вадами руху: Так
Цікавість: Середня
Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця Кінний театр «Запорозькі козаки», Хортиця
Кінний театр «Запорозькі козаки» пропонує вашій увазі програму фольклорно-етнографічного кінного театру, який розпочав свою діяльність на початку 90-х років, та має великий досвід прийому мешканців та гостей міста. Театралізована вистава проходитиме на імпровізованій сцені, програма включає - трюки на конях, роботу арапником (батогом), захоплюючі козацькі ігри та розваги. Театр проводить старовинний ритуал «Посвячення в козаки» з видачі почесної грамоти на пам'ять.
 
Під замовлення, додатково організатори можуть "оживити" виступ у кінному театрі програмою інших творчих колективів: бандуристів, кобзарів, народними ансамблями пісні, шоу-балетом. Можливий підбір етно-фольклорних ансамблів.
 
Породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя створюють ілюзію історичної реальності. Кожен виступ кінного театру - це незабутні моменти вашого життя! Після виступу можливе катання на конях. Також можна придбати українські сувеніри та вироби коваля, виготовлені прямо у вас на очах.
 
На території діє ресторан-музей «Козацька залога», де можна скуштувати традиційні українські частування. Захоплююче шоу у поєднанні з українською кухнею створять унікальну атмосферу свята и викличуть почуття захоплення!
 
Кінний театр може виступати з програмою від 15 хвилин до 1,5 годин. Тож у кінному театрі ви зможете ознайомитися з однією з найгероїчніших сторінок української історії початку ХХ століття.
 
Ціна квитків: дорослі - 100 грн., студенти, люди пенсійного віку - 80 грн., дитячий (шкільний вік) - 60 грн.
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support