Адміністрація президента, Банкова, Київ

3149

Координати: 50.4445994, 30.528726
Тип місця: Архітектура
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Відсутня
Доступність для людей з вадами руху: Так
Адміністрація президента, Банкова, Київ Адміністрація президента, Банкова, Київ Адміністрація президента, Банкова, Київ
Офіс Президента України, раніше Адміністрація Президента України - державний орган України, створений для допомоги реалізації повноважень першій особі Держави - Президенту України.
 
Історія
Історія створення допоміжного президентові органу, тягнеться разом з історією створення самої держави України. 13 грудня 1993-го року першим президентом України Леонідом Кравчуком був виданий указ про створення “Адміністрації Президента України”. Тоді загальне керівництво Адміністрацією здійснював призначений Президентом Секретар Адміністрації. Назва цієї посади змінювалася майже кожного разу з приходом нового Президента, так само як і декілька разів змінювалася і назва самого органу. За часів правління Леоніда Кравчука була Адміністрація Президента та її Секретар, потім Глава Адміністрації Президента, якого призначив Л.Кучма. Згодом орган був реорганізований в Секретаріат Президента України, з новоствореною посадою Державного секретаря президентом Ющенком, а посаду ще раз змінено на Голову секретаріату. Наступний президент, В.Янукович знову створив Адміністрацію, в той час як за Володимира Зеленського її переформатовано в Офіс президента.
 
Архітектура
Будівля Офісу президента, яка побудована в міжвоєнні роки, була призначена для штабу Київського особливого військового округу. Архітектором був Сергій Григор’єв, а будівлю він створив у стилі “Сталінського ампіру”.
 
Як дістатися?
Офіс розташований в столиці України місті Києві, а саме в історичному мікрорайоні Липки - на вулиці Банковій 11, звідки і має неофіційну назву в ЗМІ - Банкова.
 
Автор: Дмитро Чорний
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support