Арабський культурний центр, Мечеть, Одеса

5663

Координати: 46.4728547, 30.7395315
Тип місця: Архітектура, Релігійне
Вхід: Безкоштовний
Арабський культурний центр, Мечеть, Одеса Арабський культурний центр, Мечеть, Одеса Арабський культурний центр, Мечеть, Одеса Арабський культурний центр, Мечеть, Одеса Арабський культурний центр, Мечеть, Одеса Арабський культурний центр, Мечеть, Одеса
Історія
Арабський культурний центр в Одесі був заснований у 2001 році. Раніше на місці центру знаходилася стара будівля і далі був пустир, але на початку 2000-х років сирієць Ківан Аднан вирішив побудувати центр і здійснив цей намір за власні кошти. Фасад він залишив від старої будівлі, а решту центру побудували “з нуля”.
 
Архітектура
Краса і величність мечеті вражає - вдень сюди краще приходити, щоб роздивитися різні узори та стиль архітектури, а ввечері - щоб подивитися на купол мечеті, який гарно світиться в темряві. Біля входу в мечеть розміщені правила знаходження у ній. У правилах йдеться про те, що взуття треба залишати при вході в спеціальних шафах, а жінкам одягати спеціальне вбрання. Також необхідно бути тихим під час перебування там.
 
Дозвілля
Сам центр є двоповерховий, і там відбуваються безкоштовні заняття з арабської мови, а також функціонує бібліотека. Він відчинений щоденно з 11 до 17 для всіх бажаючих і вільний для відвідування. Крім того, в приміщенні для молитви є арабські збірники Корану.
 
Цей центр стане цікавим відкриттям для тих, хто хоче більше пізнати арабську культуру та філософію. Він знаходиться в самому центрі міста, тому проблем з його находженням не має бути.
 
Як дістатися?
Він знаходиться за адресою вул. Рішельєвська 47.
 
Автор:Єлизавета Кравченко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support